Mustafa KOÇAL (BALIKESİR RÜZGARI)


İSRAİL TERÖR DEVLETİ Mİ?

İSRAİL TERÖR DEVLETİ Mİ?


Cumhurbaşkanımız İsrail için. İsrail terör devletidir dedi. Sayın cumhurbaşkanımız çok maceraperest bir yapıya sahip. Ülkeye Genetiği değiştirilmiş organizmayı (GDO) ülkeye sokan bizim kendi iktidarımızdır. Bu GDO’lu tohumu üreten İsrail’dir. 

Bu GDO’lu tohum üretilince. Tabii bu tohumu üretime geçince bu tohumu tanıtmışlardır. Macerayı seven cumhurbaşkanımız. Yerli tohumu yasaklayıp macera preste olarak GDO’lu tohuma geçmeyi kabullenmiştir.  İsrail insanları onore etmesini çok iyi bilen bir ülkedir. Kazın geleceği yerden tavuğu hiçbir zaman esirgemezler.  Cumhurbaşkanımıza üstün başarı madalyası vermişlerdir. 

Bu GDO’lu tohum kısırlaştırılmış tohumdur. Bu tohumdan tohum üretemezsiniz.  Biz bu GDO’lu tohuma yanılmıyorsam 2006 senesinde geçtik. Ben o zaman bu tohumu araştırdım. Bu GDO’lu tohumu toprağa atığınızda böcekleri kendine çeken bir koku yayıyor. Bu böcekleri yok etmek için ilaç atıyorsunuz. Bu ilacı da İsrail veriyor. Bu verdiği ilaçta kanseri tetikleyen bir madde var. 2006 senesinden önce. Kanser olanlar bu hastalığını gizliyordu.

 2006 senesinden sonra kanser hastalığı tavan yaptı. Daha önce kanser olanlar hastalığını gizlerken. Bu kanser hastalığı tavan yapınca hastalar otobüs duraklarında. Otobüslerde ben şu evredeyim. Sen hangi evredesin diye muhabbet etmeye başladılar. Bizim maceraperest yöneticilerimiz. 2006 senesinden sonra yayılan kanser hastalığının nereden geldiğini inceletmedi. 

Çok vatandaşımız bu kanser yüzünden hayatını kaybetmiştir.  Eceli kazadan vefat etmişlerdir. İki türlü ölüm vardır. Eceli ile vefat etmek. İkincisi eceli kaza ile vefat etmektir. Eceli kaza ile vefat tedbiri almadan vefat etmektir. Maden ocağında patlama oluyor.  Mekânları cennet olsun. Madencilerimiz vefat ediyor.  Bunların vefatları eceli kaza ile vefattır. Tedbir alınmadan meydana gelen vefatlar eceli kazadır.

  Şimdi gelelim başlıktaki konumuza. Cumhurbaşkanımız İsrail terör devletidir dedi. Çok yerinde ve doğru bir söylemdir. Evet, İsrail terör estiren bir ülkedir. En büyük destekçisi Amerika’dır. Vefat edenlerin sorumlusu İsrail olmasına rağmen Amerika da İsrail’in yaptığı vahşice olayların sorumlusudur. Olaylar patlak verince. Uçak gemisini göndermesi İsrail’i daha da vahşice olaylar yapmasına sebep olmuştur. 

Bu İsrail Yahudi soyundan gelmedir. Amerika da Yahudi lobisi çok etkendir. Cumhurbaşkanımız İsrail terör devletidir dedi. O zaman kürecik radar üssü neden kapatılmadı? Hemen kürecik radar üssünü kapatın da görelim.  Çünkü bu kürecik radar üssü İsrail’i korumak için yapılmıştır. Acaba neden bu radar üssü kapatılmıyor? 

Bu kürecik radar üssü tapusu ile Amerika’ya satılmış olmasın? Çünkü bu radar üssü yapılırken çok tantanası oldu. NATO’nun olacak dediler. Üssün komutanı Türk olacak dediler. Bu üssün kontrolü bizde ise hemen kapatın da görelim. Şayet bu radar üssünü Amerika ya tapusu ile satmadı iseniz. Bu radar üssünü kapatırsınız da görelim. İsrail’i terör devleti ilan ettiniz. O zaman gerekeni yapmanız gerekiyor. Gereken de radar üssünün kapatılmasıdır. Saygılarımla.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE! Mustafa KOÇAL 19-11- 2023

 • BIST 100

  8026,27%0,98
 • DOLAR

  28,92% 0,00
 • EURO

  31,49% 0,00
 • GRAM ALTIN

  1924,11% 0,00
 • Ç. ALTIN

  3169,26% 0,00
 • Pazartesi 12.4 ° / 7 ° Düzensiz Yağmur Mümkün
 • Salı 13.9 ° / 7.9 ° Düzensiz Yağmur Mümkün
 • Çarşamba 15.2 ° / 5.9 ° Düzensiz Yağmur Mümkün

Balıkesir

04.12.2023

 • İMSAK 06:36
 • GÜNEŞ 08:05
 • ÖĞLE 13:03
 • İKİNDİ 15:30
 • AKŞAM 17:51
 • YATSI 19:15