U-15 LİGİ YENİSANAYİSPOR 0-6 BALIKESİR MENTEŞSPOR
U-15 LİGİ BALIKESİR 1905 SPOR 0-6 B.Ş BELEDİYESPOR
U-15 LİGİ ALİBEY ADASPOR 1-3 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR
U-15 LİGİ DURSUNBEY BLD. SPOR 5-1 BALIKESİR YILDIZ SPOR
U-15 LİGİ ERDEK ERDEKSPOR 0-2 BANDIRMA GÜCÜ GSK
U-15 LİGİ GÖNEN BLD. SPOR 3-4 GENÇLERBİRLİĞİ EĞİMSPOR
U-15 LİGİ KEPSUTBLD.SPOR 4-3 HALALCASPOR
U-15 LİGİ KÜÇÜKKÖYSPOR 1-3 1966 EDREMİTSPOR
U-15 LİGİ 17 EYLÜL GSK 1-1 BANDIRMA KARTAL GÜCÜ
U-15 LİGİ BURHANİYE BLD.SPOR 4-3 2008 YENİ MAH. SPOR
BG U-15 BANDIRMASPOR 1-0 ESENLER EROK SPOR
BG U-16 BANDIRMASPOR 0-2 ESENLER EROK SPOR
U-17 LİGİ SINDIRGI BLD. SPOR 1-1 KARAMAN 1071 SPOR
U-17 LİGİ İVRİNDİ BLD. SPOR 1-0 KEPSUTBLD.SPOR
U-17 LİGİ SAVAŞTEPE BLD. SPOR 0-3 B.Ş BELEDİYESPOR
U-19 LİGİ G.O. PAŞASPOR 2-8 SUSURLUKSPOR
U-19 LİGİ BİGADİÇ SPOR 0-3 DEMİR SPOR Hükm.
U-19 LİGİ KÜÇÜKKÖYSPOR 3-2 BURHANİYE BLD. SPOR
1-K BARBAROSSEFASPOR 2-0 KRFZ EĞİTİM GELİŞİMSPOR
1-K 2008 YENİMAH.SPOR 1-3 KÜÇÜKŞAPÇISPOR
1-K CEYLANSPOR 0-6 KEPSUTBLD. SPOR
1-K TATLIPINARSPOR 2-2 MAHMUDİYESPOR
1-K KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR 2-1 YAKUPKÖYSPOR
1-K PAMUKÇUBLD.SPOR 1-4 ETİBORSPOR
1-K ALİBEY ADASPOR - YENİESNAFSPOR
1-K 600 EVLERSPOR 6-3 PAŞAÇİFTLİKSPOR
1-K BANDIRMA 100 YILSPOR 3-0 TUZAKÇISPOR Hükm.
1-K YENİ KIZILKEÇİLİSPOR 1-4 HAMDİBEY KAYASPOR
1-K HALALCASPOR 1-1 İVRİNDİ BLD. SPOR
1-K HASANBEYSPOR 2-1 TAYFUNSPOR
1-K HOTAŞLARBİRLİKSPOR 0-5 NERGİZSPOR
1-K MANYAS BLD. SPOR 0-5 SANAYİSPOR
1-K SARIKÖYSPOR 3-0 BOSTANCISPOR Hükm.
S. AMATÖR SAKARYASPOR 0-0 BURHANİYE BLD. SPOR
S. AMATÖR REŞADİYESPOR 1-6 ETİSPOR
S. AMATÖR MARMARA ADALAR BLD. SPOR 0-4 YENİSANAYİSPOR
S. AMATÖR SINDIRGIBLD. SPOR 2-2 G.O. PAŞASPOR
S. AMATÖR 1966 EDREMİTSPOR - BALIKESİR UĞUR GRUP F.K
S. AMATÖR GÖMEÇ BLD. SPOR 0-1 KÜÇÜKKÖYSPOR
S. AMATÖR KARŞIYAKASPOR 2-4 ERDEKSPOR
S. AMATÖR HAVRANFATİH BLD. SPOR 2-0 ALTINOVASPOR
S. AMATÖR SAVAŞTEPE BLD. SPOR 0-4 B.Ş BELEDİYESPOR
U-17 LİGİ 27.01.2020 Pazartesi
12:00 AHP 2 NO G.O. PAŞASPOR - BALIKESİR MENTEŞSPOR
(H) UMUT KALKAN (Y) HÜSEYİN BAĞCI (Y) SERAP YENİGÜN
U-17 LİGİ27.01.2020 Pazartesi
14:00AHP 2 NO OSMANİYE SPOR-BİGADİÇ SPOR
(H) HÜSEYİN BAĞCI (Y) UMUT KALKAN (Y) SERAP YENİGÜN
U-17 LİGİ 27.01.2020 Pazartesi
12:00 AYVALIK AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR - KÜÇÜKKÖYSPOR
(H) HASAN YAMAN (Y) BİLGEHAN BULDUK (Y) BERKAY EREL
U-17 LİGİ 27.01.2020 Pazartesi
14:00 BURHANİYE SENT. BURHANİYE BLD.SPOR -1966 EDREMİTSPOR
(H) MERT KURMAN (Y) NİDA KURTER (Y) SEMA NUR TOPRAK
U-17 LİGİ 27.01.2020 Pazartesi
14:00 GÖMEÇ GÖMEÇ BLD. SPOR - 2008 YENİMAH. SPOR
(H) MERİÇ ATLI (Y) BEHCET KORKMAZ (Y) MAHSUN CEBE
U-17 LİGİ 27.01.2020 Pazartesi
11:00 GÖNEN SENT. HASANBEYSPOR - GÖNEN BLD. SPOR
(H) ELNUR SHOVKATZADA (Y) RAMAZAN AYMAZ (Y) ALİ OSMAN UÇAR
U-17 LİGİ 27.01.2020 Pazartesi
13:00 GÖNEN SENT. GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR - ERDEKSPOR
(H) FURKAN IŞIK Y) YİĞİTCAN KANER (Y) ZEYNEP SAVAŞAN
U-17 LİGİ 27.01.2020 Pazartesi
15:00 GÖNEN SENT. TAYFUNSPOR - ÇELİKSPOR
(H) TUNAHAN AYLAN (Y) KIYMET KÖROĞLU (Y) OSMAN YALÇIN TOROS
U-17 LİGİ 27.01.2020 Pazartesi
13:00 HAVRAN HAVRANFATİH BLD. SPOR - BARBAROSSEFASPOR
(H) ADEM DOĞUKAN ALTUNTAŞ (Y) ALPER GÖZEL (Y) RIDVAN KAYNAK
U-17 LİGİ 27.01.2020 Pazartesi
14:00 SANAYİ ETİSPOR - B.Ş BELEDİYESPOR
(H) ARDAHAN IŞIK (Y) SERHAN BAŞKURT (Y) SILA SARIKAYA
U-14 29.01.2020 Çarşamba
14:30 AHP 1 NO B.Ş BELEDİYESPOR - AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR
(H) ALPER ÇAKIR
U-14 29.01.2020 Çarşamba
14:00 AHP 2 NO BALIKESİR MENTEŞSPOR - BANDIRMASPOR
(H) EMRE ERGUN
1-K 29.01.2020 Çarşamba
14:00 AYVALIK 2008 YENİ MAH.SPOR - YENİ KIZILKEÇİLİSPOR
1-K 29.01.2020 Çarşamba
12:30 EDREMİT AKÇAYSARIKIZSPOR - ADASPOR
1-K 29.01.2020 Çarşamba
14:30 EDREMİT YENİESNAFSPOR -BARBAROSSEFASPOR
U-17 LİGİ 30.01.2020 Perşembe
11:00 AYVALIK 2008 YENİMAH. SPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR
(H) SEFA AKYOL (Y) HÜSEYİN AYAZ (Y) RIDVAN KAYNAK
U-17 LİGİ 30.01.2020 Perşembe
13:00 AYVALIK BARBAROSSEFASPOR - GÖMEÇ BLD. SPOR
(H) HÜSEYİN AYAZ (Y) SEFA AKYOL (Y) RIDVAN KAYNAK
U-17 LİGİ 30.01.2020 Perşembe
14:00 EDREMİT 1966 EDREMİTSPOR - HAVRANFATİH BLD. SPOR
(H) ARDA YAĞIZ AYDIN (Y) MELİH SEVEN (Y) FURKAN AZİZ ASLAN
U-17 LİGİ 30.01.2020 Perşembe
14:00 GÖNEN SENT. GÖNEN BLD .SPOR - TAYFUNSPOR
(H) BERK AK (Y) BARIŞ KEMAL YILDIRIM (Y) ALİ OSMAN UÇAR
U-17 LİGİ 30.01.2020 Perşembe
13:00 KÜÇÜKKÖY KÜÇÜKKÖYSPOR - BURHANİYE BLD. SPOR
(H) GEZMIŞ SARI (Y) SERVET DEMİR (Y) OKTAY İBİŞ
U-17 LİGİ 30.01.2020 Perşembe
12:00 SANAYİ ÇELİKSPOR - GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR
(H) KORHAN PELVAN (Y) RECEP DUMAN (Y) EMİRHAN DENİZ
17 LİGİ 30.01.2020 Perşembe
14:00 SANAYİ 17 EYLÜL GSK -HASANBEYSPOR
(H) RECEP DUMAN (Y) KORHAN PELVAN (Y) EMİRHAN DENİZ