12 EKİM CUMARTESİ
S. AMATÖR LİG
15:00 AHP 2 NO YENİ SANAYİSPOR - GÖNEN KARŞIYAKASPOR
OĞUZHAN ÇAKIR - MERT BAYKAL - AYDIN BARAN TEK
S. AMATÖR LİG
15:00 AHP BEL.TES B.Ş BELEDİYESPOR - HAVRAN FATİH BLD.SPOR
HALİL İBRAHİM KIZILCAN - EMRE CAN YILMAZ - EMRE ERGUN
U-12
13:00 EDİNCİK BANDIRMA GÜCÜ GSK - 17 EYLÜL GSK
EZGİ SU PATLI
U-14
14:00 EDİNCİK BANDIRMASPOR - 17 EYLÜL GSK
BURAK GÖKKURT
U-12
15:30 EDİNCİK BANDIRMASPOR - GÖNEN BLD.SPOR
HASAN FATİH RESULOĞLU
U-12
16:30 EDİNCİK BALIKESİR KARTALSPOR - BANDIRMA KÖRFEZ SPOR
YİĞİT BAKIR
U-14
12:00 GÖNEN SENT. GÖNEN BLD.SPOR ? SANAYİSPOR
BERKANT KALKANDELEN
S. AMATÖR LİG
15:00 KÜÇÜKKÖY KÜÇÜKKÖYSPOR - SAKARYASPOR
HÜSEYİN KAYA - YUNUS EMRE ATİK - OĞULCAN ÖZCAN
S. AMATÖR LİG
15:00 SANAYİ ETİSPOR - SUSURLUKSPOR
RECEP DUMAN - AHMET GÜNERLİ - DOĞAN EGE ÖZER
13 EKİM PAZAR
S. AMATÖR LİG
16:00 AHP 2 NO G.O. PAŞASPOR - REŞADİYESPOR
ZEYNUR ÇAKIR - BURAK NAİM GÖNÜLTAŞ - MERT KURMAN
S. AMATÖR LİG
15:00 ALTINOVA ALTINOVASPOR - 1966 EDREMİTSPOR
AHMET BALKAN - HÜSEYİN AYAZ - SELÇUK ÇOBAN
S. AMATÖR LİG
14:00 AVŞA MARMARA ADALAR BLD.SPOR - SINDIRGI BLD.SPOR
KADİR BEYAZ - EKREM SÖĞÜTÇÜK - İSMAİL DÜNDAR
S. AMATÖR LİG
15:00 BURHANİYE BURHANİYE BLDSPOR - DURSUNBEY BLD.SPOR
TALHA ÖZTÜRK - BEYTULLAH DEMİRER - ALPER ÇAKIR
S. AMATÖR LİG
15:00 ERDEK ERDEKSPOR ? BALYA BLD. SPOR
ADNAN DENİZ KAYATEPE - ENES BİROĞLU - HASAN HÜSEYİN YAZICILAR
1-KÜME
12:00 GÖNEN SENT. TAYFUNSPOR - TUZAKÇISPOR
GÖKHAN VARLIK - MUHAMMED ALİ YOLERİ - DİLARA GÜNAY
1-KÜME
14:00 GÖNEN SENT. BOSTANCISPOR - PAŞAÇİFTLİKSPOR
BERHAN YOLDAŞ - HAYDAR ÖZTÜRK - ARDAHAN IŞIK
1-KÜME
14:00 HASANBEY HASANBEYSPOR - 600 EVLERSPOR
ARDA MERAL - MUHAMMET SARI - ELİF ÇILASIN
U-14
10:30 SANAYİ BANDIRMA KARTALGÜCÜ - BANDIRMA GÜCÜ GSK
MUSTAFA BAYRAM
BG U-15
12:00 SANAYİ BANDIRMASPOR - SANCAKTEPE F.K A.Ş
MERT PEHLİVAN - İSMAİL ÖMÜR AŞIK - FURKAN ÖZTÜRK
BG U-16
14:30 SANAYİ BANDIRMASPOR - SANCAKTEPE F.K A.Ş
BERKAY AĞIŞ - FATİH DAYI - FİKRİYE İŞBİLEN
1-KÜME
16:00 SANAYİ SANAYİSPOR - BANDIRMA 100 YIL SPOR
TURHAN AKBAŞ - EMRE ERGUN - YİĞİTCAN KANER
1-KÜME
14:00 SARIKÖY SARIKÖYSPOR - MANYAS BLD. SPOR
MEHMET GÜMÜŞBAŞ - MUSTAFA BAĞCIVAN - YUSUF BAŞCI
S.AMATÖR
15:00 SAVAŞTEPE SAVAŞTEPE BLD.SPOR - GÖMEÇ BLD. SPOR
MUHAMMET TAHA ONAT - FIRAT CAN - MURAT CAN KOÇAK