2016-2017 SEZONU 6.HAFTA PROGRAMI
24 EYLÜL 2016 CUMARTESİ
15:00 SAVAŞTEPE BLD. SPOR MANYAS BLD. SPOR SL SAVAŞTEPE
25 EYLÜL 2016 PAZAR
15:00 ETİSPOR GÖNEN BLD. SPOR BAL SANAYİ
15:00 ERDEKSPOR TURGUTLUSPOR BAL ERDEK
15:00 B.B.Ş.BELEDİYESPOR BURHANİYE BLD. SPOR SL AHP BELEDİYE
15:00 CEYLANSPOR KÜÇÜKKÖYSPOR SL AHP 2 NO
15:00 BALYA BLD. SPOR ALTINOVASPOR SL BALYA
15:00 BİGADİÇ BLD. SPOR BARBAROS SEFASPOR SL BİGADİÇ
15:00 CUM. MAH. SANAYİSPOR HAVRAN FATİH BLD. SPOR SL BURHANİYE
15:00 KIZIKSASPOR ERDEK DÜZLERSPOR 1.KÜME MANYAS
13:00 SANAYİSPOR OCAKLARSPOR 1.KÜME EDİNCİK
15:00 600 EVLERSPOR ADASPOR SL EDİNCİK
113:00 REŞADİYESPOR PAŞAÇİFTLİKSPOR 1.KÜME GÖNEN SENT.
15:00 GÖNEN KARŞIYAKASPOR TAYFUNSPOR 1.KÜME GÖNEN SENT.
15:00 SARIKÖYSPOR HASANBEYSPOR 1.KÜME SARIKÖY
Amatör maçların hakemleri açıklandı
Edincik sahasında iki maç oynanacak
Balıkesir İl Futbol Hakem Kurulu, haftanın maçlarını yönetecek hakemleri açıkladı. Buna göre bölgemizi ve takımlarımızı ilgilendiren karşılaşmalarda şu hakemler görev alacak.
24 EYLÜL 2016 CUMARTESİ
Saha: Savaştepe
Saat: 15.00
Takımlar: Savaştepe Belediyespor-Manyas Belediyespor(SL)
Hakemler: Kadir Beyaz-Gökhan Tanaydın-Selçuk Çoban
25 EYLÜL 2016 PAZAR
Saha: AHP Belediye
Saat: 15.00
Takımlar: Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Burhaniye Belediyespor(SL)
Hakemler: İlker Meral-Kazım Küçüker-Naim Gazan
Saha: Balya
Saat: 15.00
Takımlar: Balya Belediyespor-Altınovaspor(SL)
Hakemler: Adnan Deniz Kayatepe-Burak Fırla-Erge Akova
Saha: Bigadiç
Saat: 15.00
Takımlar: Bigadiç Belediyespor-Barbaros Sefaspor(SL)
Hakemler: Mutlu Çiğdem-Turgut Öztürk-Birkan Altındaş
Saha: Burhaniye
Saat: 15.00
Takımlar: Cum.Mah.Sanayispor-Havran Fatih Belediyespor(SL)
Hakemler: Uğur Mez-Ali İlksen Demirözer-Ahmet Yalçın
Saha: Manyas
Saat: 15.00
Takımlar: Kızıksaspor-Erdek Düzlerspor(1K)
Hakemler: Cüneyt Sedef-Halil Ayan-Fırat Özgen
Saha: Edincik
Saat: 13.00
Takımlar: Sanayispor-Ocaklarspor(1K)
Hakemler: Berhan Yoldaş-Rıdvan Çapar-Fikriye İşbilen
Saha: Edincik
Saat: 15.00
Takımlar: 600 Evlerspor-Adaspor(SL)
Hakemler: Emrah Aztekin-Ahmet Günerli-Recep Duman
Saha: Gönen sentetik
Saat: 13.00
Takımlar: Reşadiyespor-Paşaçiftlikspor(1K)
Hakemler: Gökhan Varlık-Cüneyt Yılmaz-Rabia Ertekin
Saha: Gönen sentetik
Saat: 15.00
Takımlar: Gönen Karşıyakaspor-Tayfunspor(1K)
Hakemler: Gökhan Akal-Hüseyin Bağcı-Mustafa Demirel
Saha: Sarıköy
Saat: 15.00
Takımlar: Sarıköyspor-Hasanbeyspor(1K)
Hakemler: Aykut Kuvetli-Erdem Paşalı-Engin Canseven
ÖNDER BALIKÇI