Rifat Serdaroğlu (SERDARCA)


TOBB BAŞKANI FETÖ´CU MU

TOBB BAŞKANI FETÖ´CU MU


Ankara´da TOBB Başkanını tanıyan, biraz da siyaset bilen birine bu soruyu sorarsanız sorun alacağınız yanıt şudur;

?15 Temmuz´dan önce TOBB Başkanını aynı anda, hem Erdoğan hem de Gülen arasa, TOBB Başkanı önce Gülen´in telefonuna cevap verirdi.?

Bu tespit doğrudur. Taa Kayseri´deki günlerinden kumpas ile TOBB Başkanı seçilmesine, Ankara´da İ. Melih Gökçek-Sinan Aygün- Zafer Çağlayan ile birlikte yapılan arazi alımlarından FETÖ´ye parsel-parsel arazi aktarılmasına, FETÖ´nün Bakanlıklardaki gizli işlerinin takibine kadar her konuda TOBB Başkanı ile FETÖ işbirliği vardır.

Esasında, FETÖ´ne en çok yardım eden kişi Cumhurbaşkanı Erdoğan´dır.
FETÖ´nün elini öpen o!
FETÖ´den sürekli destek isteyen o!
TV canlı yayınında FETÖ´ye minnet-şükran-bağlılık ifade eden o!
FETÖ´ne darbe yapacak kadar ?Devlet Gücü? enjekte eden o!
Tam 11 sene FETÖ´nü devletin koynunda saklayan yine o!

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin, Anayasaya bağlı olarak görev yapan Cumhuriyet Savcıları bu gerçeği görmezden gelip, gariban insanların hayatlarını karartmakla meşgulken, ülkede hukuk askıya alınmışken, demokrasi dilim-dilim doğranırken, ülkede at izi it izine karışmışken, kimin FETÖ´cü, kimin Badem´ci olduğu beni hiç ilgilendirmiyor. Hepsi aynı menzilin yolcusu nasılsa!

Eğer Cumhuriyet Savcıları TOBB Başkanının FETÖ´cü olup olmadığını merak ediyorlarsa, öncelikle Seyfullah Genç-Burhan Güneş-Tevfik Bilgin-Halil Can-Yaşar Küçükçalık adlı kişilere sorsunlar.
Adresleri TOBB Başkanında olan bu kişiler yurtdışına gittilerse, TOBB Başkanvekili Halim Mete´ye sorsunlar! Halim Mete, kim kaç defa Pensilvanya´ya gitti, neler verildi, neler yapıldı, hepsini bilir?

TOBB Başkanı, hadi çık ortaya ?Ben FETÖ´nü tanımam, hiç görüşmedim, de!?

LOZAN, NERENİZE BATTI?
Bu lafın benzerini zamanın Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir söylemişti;
?Çınar ağacının dalı nerenize battı Sayın Hükümet. S.ktirin gidin? demişti.
Erdoğan bu sözler için dava dahi açamamıştı!
İşte bu Erdoğan, şimdi ?Lozan´ı bize zafer diye yutturdular, bunun neresi zafer? diyebiliyor!

Lozan´dan aynen Erdoğan gibi rahatsız olanlar var. Bunların kim olduğuna bakınca, Türk Milleti´nin karşısındaki ittifakı net olarak görmek mümkün.
Bu ekibi Sayın Arslan Bulut yazdı! Kendisine teşekkür ediyor ve aynen bir daha yazıyorum;

ABD;
Amerikan Ordusu, Lozan´ın yıldönümü olan 24 Temmuz 2002 de, Türkiye´yi işgal senaryosuyla, ?Bin yılın meydan okuması-2002 adlı tatbikat yaptı.
ABD halen Lozan´ı Parlamentosunda onaylamamış bir ülkedir!

AB;
AB, Lozan´da kabul edilen gayrimüslim azınlıklar dışında, Kürtleri-Lazları-Çerkezleri azınlık kabul ederek, Lozan´ı tanımadığını açıkça söylemektedir.
AB´nin lider ülkelerinden Almanya ve Fransa yetkilileri her fırsatta şu sözü tekrar etmektedirler; ?Lozan´da bir KÜRT Devletinin kurulmamış olması, büyük hatadır!?

Patrikhane;
Bartholomeos; ?Türkiye´nin AB´ye üyeliği, Anadolu´da önceden var olmuş Hıristiyan toplumlarının yaşadığı bölgelerde yeniden Hıristiyanların yaşamasına izin vermelidir. Biz de o zaman tüm kiliselerimizi yeniden ayine açarız? demişti!
Bu cümledeki Hıristiyan yerine ?Müslüman?, kilise yerine ?Cami? kelimelerini koyun ve İstanbul´dan az nüfusu olan Yunanistan´da söyleyin bakalım!
Hadi Bin Ali, söylesene!

Barzani;
Kuzey Irak Anayasasının giriş bölümünde, ?Kürtlerin kendi kaderini tayin hakkı ilk defa Wilson prensipleri ile kabul edilmiştir. Sevr Antlaşmasının 62-64 no lu maddeleri Kürtlere kendilerini yönetim hakkını vermiştir. Biz Sevr´i kabul ederiz, Lozan´ı değil? denmektedir! Barzani, Erdoğan´ın en kıymetli dostlarındandır.
Türkiye bir yana, Barzani bir yana! Damat, Kuzey Irak´ın petrolünü nakledip milyon-milyon dolarları istiflesin de, Barzani ister PKK´yı korusun, beslesin,
ister ?Kürt Devleti? için ABD ve İsrail´le anlaşsın, Badem için hiç sorun olmaz!

Ermenistan;
29 Ocak 2015 te BM Genel Sekreterliğine verilen bildirgede, Türkiye´de ?Ermenistan ve Kürdistan? devletlerinin kurulmasına olanak tanıyan
ABD Başkanı Wilson prensiplerine ve Sevr antlaşmasına dikkat çekildi!

Bunların hepsi Lozan´a karşı ve aynen Erdoğan gibi düşünüyorlar.
Türk Milleti bu gerçekleri görmeyip, hala uyumaya mı devam edecek?
Ne dersiniz?

Sağlık ve başarı dileklerimle 05 Ekim 2016
Rifat Serdaroğlu • Salı 17 °C / 9 °C Güneşli
 • Çarşamba 17 °C / 9 °C Parçalı bulutlu
 • Perşembe 16 °C / 10 °C Bulutlu

Balıkesir

12.11.2019

 • İMSAK 06:16
 • GÜNEŞ 07:42
 • ÖĞLE 12:58
 • İKİNDİ 15:39
 • AKŞAM 18:04
 • YATSI 19:24
 • BIST 100

  104.130%0,98
 • DOLAR

  5,7758% 0,03
 • EURO

  6,3661% -0,08
 • GRAM ALTIN

  270,03% -0,05
 • ÇEYREK ALTIN

  445,5495% -0,05