Rifat Serdaroğlu (SERDARCA)


SAVUNMA SANATI

SAVUNMA SANATI


Savunma Sporları, bir Uzakdoğu felsefesine dayanan, iç dünyaya yönelik ve mental olarak kişiyi dinç tutan bir spor dalıdır.
Kickboxing- Karate- Aikido- Jiu Jitsu gibi çeşitleri vardır. Spor eğitimi o kadar gelişti ki, artık üç ay gibi bir zamanda bu sporun temel tekniklerini öğrenmek mümkün hale geldi. Hangi yaşta olursanız olun, üç ay içinde tekme-tokatla saldırıya uğrarsanız, kendinizi savunabilecek hale gelebilirsiniz.

Altan Tan, BDP Diyarbakır Milletvekilidir. Fakat sıradan bir milletvekili değildir.
Tarih boyunca defalarca gördüğümüz Şeriatçı-Bölücü işbirliğinin tipik bir örneğidir. Bölücüdür, çünkü PKK Narko-Terör örgütünün siyasi temsilcisidir. Şeriatçıdır, çünkü 21 Nisan 2013 tarihinde CNN Türk televizyonunda, Erhan Aysever’in “Aykırı Sorular” programında, “Şeriatçı” olduğunu kendisi söylemiştir. Altan Tan, uzun yıllar Refah Partisinde MKYK da, Erdoğan’ın üst yöneticisi olarak görev yapmıştır. Yani hem AKP’nin içindeki Şeriatçı- Kürtçü kesimden, hem de bölücü örgütten çok iyi ve doğru haber alır. Lâik Türkiye Cumhuriyetinin ve Ulus Devletin düşmanı Şeriatçı-Bölücü bu milletvekilinin söylediklerini bu yüzden ciddiye alırım.

Başbakan Erdoğan’ın Refah Partisinden dostu olan Şeriatçı- Bölücü Altan Tan, İran Medyasından Fars Haber Ajansına konuştu ve
“Başbakan Erdoğan, üç Bakanını sille tokat dövdü” dedi.

Haberin Türkiye’de yayılmasının üzerinden üç gün geçti.
Başbakanlıktan, Milletvekilinin bu iddiasına herhangi bir açıklama yapılmadı.


Ne Başbakan “Bu haber yalandır. Başbakan olarak şahsım, hiçbir Bakanı dövmemiştir” , ne de bir Bakan; “Ne münasebet, Başbakanımız bizi dövmemiştir” tarzında bir açıklama yapmadılar.

Haber ve iddia edilen olay çok ciddidir, Sayın Okurlar.
Başbakan üç-beş kadın dövse ve “ Zaten kadın-erkek eşitliği yaradılışa ters dedik, millet yine de bana oy verdi. Demek ki benim gibi düşünüyorlar. Ne demiştik; Et tekrarı sıpa- velevkane yüz seksen sopa, yani kadının sırtından sopayı-karnından sıpayı eksik etmeyeceksin” dese, kendisine ne cevap verecektik?

Ya akşam yemeğinde üzümü fazla kaçırıp kafayı bulsa milletvekillerine tekme-tokat dalsa ve “Karışmayın kardeşim, bunları ben tek başıma seçmedim mi, ister asarım-ister keserim, ister döverim-ister severim” dese, ne diyeceğiz?

Ya da G-20 toplantısında, İngilizce söylenenleri yanlış anlayıp Obama’ya veya Merkel’e kafa-göz girişse dünyaya ne diyeceğiz? Herkes Putin gibi yakın döğüş uzmanı değil ki! Ne de olsa yaşını-başını almış insanlar bunlar.
Allah korusun, dünyaya rezil oluruz maazallah!

Bu dertten kurtulmanın yolu olarak aklıma geleni sizlerle paylaşmak isterim. Akıl akıldan üstündür derler. Sizlerin aklına daha iyi bir fikir gelirse, ben 7/24 açığım. Önerilerinizi paylaşın benimle lütfen! Dükkân sizin nasılsa.

*Erdoğan kesinlikle modern-çağdaş demokrasi ile idare edilen ülkelere gönderilmeyecek. Oraların adamları kibardır. Kavga neyin bilmezler. İçlerinden biri Erdoğan’ın elinde kalır, ondan sonra temizle temizleyebilirsen!
*Erdoğan Krallıkla yönetilen ülkelere, diktatörlüklere, terör devletlerine bol-bol seyahat edebilir.
Oraların adamları hem kavgayı iyi bilirler, hem de her biri binlerce korumayla dolaşırlar. Teşbihte hata olmazmış; “Deli deliyi görünce sopasını saklarmış” Erdoğan bunları dövemez çekinir. Onlara madalya bile verir.
Bakın Barzani’ye nasıl davranıyor?
Ne demişti Barzani; “Ey Erdoğan, sana değil PKK militanlarını, Kürdün kedisini bile vermem. Daha konuşursan Diyarbakır’ın altını üstüne getiririm.”
Şimdi Barzani’yi Diyarbakır’da ağırlayıp, sıra gecesinde eğlendirecek!

*Bakanlar, yazının birinci paragrafında belirtilen “Savunma Sanatı” kurslarına katılmalı ve kendilerini korumayı öğrenmelidirler. Bu kursu bitiremeyen kişi, asla bakan yapılmamalıdır.

*Erdoğan da, bundan böyle Bakan döveceği zaman, yumuşak yerlerine vurmalıdır. Kaba etleri, sırt tarafı, bacaklar tercih edilmeli, kafa-göz-kalp gibi yerlere vurmamalıdır.

Ağlayan Kaşar Bülent Arınç, özgül ağırlığının fasa-fiso olduğunu görünce doğru Pensilvanya’nın yolunu tuttu. O şimdilik kurtuldu. Peki, mevcut Bakanlar ne yapacaklar!

Ey asil ve necip Türk Milleti;
Ülkenin yönetimini kimlere verdin be güzel milletim benim. Şimdi niçin şikâyet ediyorsun? İşte önünde son bir fırsat var, kullandın kullandın. Kullanamazsan bir daha sandığı, rüyanda bile göremezsin. Sakın bana ne yapalım, diye sorma.
Yapacağın iş çok basit; Türkiye’yi ortaçağa götürecek AKP’ye ve Bölücü partilere oy verme yeter. Mutlaka sandığa git, kime oy verirsen ver. Bu dert bitsin artık. Çare sizsiniz!… • Cuma 29 ° / 16 ° Güneşli
 • Cumartesi 32 ° / 17 ° Güneşli
 • Pazar 32 ° / 19 ° Güneşli

Balıkesir

10.07.2020

 • İMSAK 03:52
 • GÜNEŞ 05:43
 • ÖĞLE 13:19
 • İKİNDİ 17:15
 • AKŞAM 20:45
 • YATSI 22:28
 • BIST 100

  114.809%-0,85
 • DOLAR

  6,8667% 0,08
 • EURO

  7,7643% 0,19
 • GRAM ALTIN

  397,00% -0,24
 • ÇEYREK ALTIN

  655,05% -0,24