Rifat Serdaroğlu (SERDARCA)


HAİNLER MAHALLESİ

HAİNLER MAHALLESİ


Tarih böylesine saf, aldatılmaya kandırılmaya müsait, temiz kalpli, İmanlı Çılgın bir Türk daha görmedi Sayın Okurlar!
Kimden bahsettiğimi elbette anlamışsınızdır. Cumhur´un Başı Recep Tayyip Erdoğan!

Huber Apo; Çok güzel şeyler olacak, çok güzel şeyler!
Habur Tayyip; Dün, Habur´da yaşananlar karşısında umutlanmamak
mümkün mü? İyi, güzel şeyler oluyor!
Derviş Memedin torunu Bülo; Ben de olsam, ben de dağa çıkarım arkadaş!
MİT´çi A.G Teyze; Büyükşehirlerimizi bombalarla doldurdunuz, hadi iyisiniz!
Komşusu Hain; FETÖ´nün Hava Kuvvetleri İmamı Adil Öksüz´ü, komşusu gazeteci Şen kaçırmış!
Yaveri Hain; Kaldığı yeri, FETÖ´cülere yaveri bildirmiş!
Korumaları Hain; Koruma ekibi defalarca değişti. Her seferinde de ofisinde ?dinleme böcekleri? çıktı!
AKP Kurucuları Hain; Kurucu arkadaşlarından kimi ?Abi burada yolsuzluk yapılıyor? dedi istifa etti, kaçtı! Kimi ?FETÖ Devleti ele geçiriyor iddiasına kargalar bile güler? dedi! Kimi gitti Reza Zarrab´ın önüne yattı? ve Reisin karizmasını yerle bir etti! Kimi, yüz milyonlarca dolar götürdü, gözü doymadı bir saate ve bir piyanoya tamah etti! Kimi Reisi anında sattı, ?Ben kupon araziler noktasında Başbakan ne dedi ise ben onu yaptım. Önce onun istifa etmesi lazım? dedi.
Obama Hain; Hem adamcağıza sen benim eşbaşkanımsın dedi, hem de Fethullah Gülen´i vermedi! Vermeye de hiç niyeti yok!
Kadrolu Müteahhitler Hain; Onlara dünya kadar iş verdi. İhale imiş, yeterlilik imiş, hakmış, hukukmuş hiç birini takmadı. Ama onlar ne yaptılar?
?Valla kazanmıyoruz, sermayesine çalışıyoruz? deyip paraları Panama´ da istiflediler. Panama belgeleri açıklanınca her şey açığa çıktı!

Bu kadarla kalsa iyi!
Ali Yüksel; Erdoğan´ın çocukluktan arkadaşı. Milli Görüş Vakfı Almanya Genel Başkanlığı yaptı. Bir ara kafayı kırdı ve kendi kendisini Şeyhülislam ilan etti.
3 kadın ile evli ve üçüyle de aynı anda yaşıyor. Damadı Suat Kılıç´ı önce milletvekili, sonra da Bakan yaptırdı. Erdoğan´a Başbakanlık danışmanı olarak hizmet etti ama Erdoğan´ı bir türlü 4 kadın almaya ikna edemedi!
Damadı, kendi başına ihale vermeye kalkınca, Erdoğan tarafından tekme-tokat dövüldü! Bunlar en sonunda hepsi birden FETÖ´cü olup, velinimetlerine ihanet ettiler?

Hüseyin Çelik; Fethullah Gülen bu kişiyi önce Tansu Çiller´e milletvekili yaptırttı. Gülen, daha sonra Çelik´i AKP Milletvekili yaptı. ?Van Prensi? olarak bilinen Çelik, üzerinde adı yazan beyaz çorap giymekle ve FETÖ´ye olan ölümüne bağlılığıyla tanınır.

İnsan kendi kendine sormadan edemiyor;
Sayın İmanlı Çılgın Türk Cumhur´un Başı, bu kadar hain arasında senin ne işin var yahu? Sen mi bunları kendine çekiyorsun, yoksa bunlar mı gelip sana yapışıyor? En iyisi, sen bir an önce ?Hainler Mahallesinden? çık. Kendine yeni bir mahalle bul, bulamazsan TOKİ´ye söyle sana yeni bir mahalle kursun, sen de rahata kavuş?

Sayın İmanlı Çılgın Türk Cumhur´un Başı; Size üç sorumuz olacak;
1) ?İmanlı Çılgın Türk? ismine en yakışan kişi olarak biz, son günlerde demokrasi nöbetlerinde görünen Egemen Bağış´ı seçtik. Bakara-Makara diyecek kadar İmanlı, 1-1,5 milyon dolar ile idare edecek kadar gözü tok, kafaya saç ektirdik mi yakışıklılık ta tamam. Eee siz ne diyorsunuz bu işe? Bence tutar?
2)Bu soruyu dostum Bekir Öztürk sormuş:
Diyanet Teşkilatı 3 bin 672 İmamı FETÖ´cü oldukları gerekçesiyle meslekten attı.
Bu imamlar Askeri Liselerden değil de, İmam Hatiplerden mezun olduğuna göre, darbeci yetiştiren İmam Hatip Okullarını kapatmayı düşünebilir misiniz?
3) Paralel-paralel deyip durdunuz. Fakat son günlerde yaşananlara bakarsak, esas paralel sizmişsiniz be Reis´im! Orduya-Adliyeye-Polise- Üniversitelere- İş âlemine hep FETÖ sahipmiş! Yani sanki FETÖ devlet, sen paralel!
Kim soktu bunları devletin en mahrem yerine be ya!

Sağlık ve başarı dileklerimle 13 Ağustos 2016
Rifat Serdaroğlu • Perşembe 29 ° / 15 ° Güneşli
 • Cuma 30 ° / 15 ° Güneşli
 • Cumartesi 31 ° / 16 ° Güneşli

Balıkesir

16.07.2020

 • İMSAK 03:59
 • GÜNEŞ 05:47
 • ÖĞLE 13:20
 • İKİNDİ 17:15
 • AKŞAM 20:42
 • YATSI 22:22
 • BIST 100

  117.741%-0,56
 • DOLAR

  6,8599% 0,07
 • EURO

  7,8406% 0,18
 • GRAM ALTIN

  399,20% -0,05
 • ÇEYREK ALTIN

  658,68% -0,05