Rifat Serdaroğlu (SERDARCA)


BEBEK KATİLİ DEMOKRATLAR!

BEBEK KATİLİ DEMOKRATLAR!


Başbakan Erdoğan’ın sağ yanındaki dostlarını-adamlarını dün anlatmıştık.


Bugün de Erdoğan’ın sol yanında kim var, onların arkalarında kimler var, ona bakalım.

Türklüğü- Milliyetçiliği reddeden Erdoğan, sol yanına PKK denen Bölücü ve Uyuşturucu kaçakçısı örgütü aldı. Kendisini temsilen yetki verdiği “Devlet Memurları” kanalıyla, örgütün önderi ile müzakereler yapılıyor, vaatlerde bulunuluyor, anlaşmalar imzalanıyor.
Türk Milletine de “Ben terörü bitiriyorum, sesinizi çıkarmayın bakın 9 aydır şehit cenazesi gelmiyor” diyor!

PKK Narko-Terör Örgütü denen Küresel Çete kuruluş amacını;
“PKK, Marksist-Leninist dünya görüşü çerçevesinde, Kürdistan’ın sömürgeci devletler olan (Suriye-İran-Irak-Türkiye)tarafından işgaline son vermek ve Bağımsız Kürdistan Devletini kurmak için oluşturulan silahlı bir örgüttür!)
diye dünyaya ilan etti.

PKK bu hedefine ulaşmak için özellikle Türkiye toprakları içinde kundaktaki bebelerden-yaşlı dedelere, kadın-erkek, sivil vatandaş-devlet görevlisi- Türk-Kürt demeden binlerce insanımızın ölümüne sebep oldu.
PKK’nın ve destekçilerinin bizlere verdikleri maddi-manevi kayıplar,
Türkiye’nin Kurtuluş Savaşında verdiği kayıplardan misli ile fazladır.

Bu bebek katili örgüte kim bulaşmışsa, kim örgüte destek olduysa Erdoğan onları baş tacı etmiştir.
ABD’nin PKK’ya verdiği lojistik ve politik desteği tüm dünya, kanıtlarıyla bilmektedir. Erdoğan hiç çekinmeden, sonunu hiç düşünmeden ABD’nin “Eşbaşkanlık” görevini kabul etmiş ve dünya kurulduğundan bu güne kadar ki, en büyük “Müslüman Katliamına” destek olmuştur.


Erdoğan’ın eşbaşkanlık görevi sırasında Emperyalist Devletler tarafından öldürülen Müslüman sayısı, tüm Haçlı Seferlerinde öldürülen Müslümanlardan fazladır!

Barzani denen eşkıya, Suriyeli-İranlı-Türkiye’deki Kürtçülerden oluşan PKK’yı topraklarında beslemiş, barındırmış, silahlandırmış ve üzerimize göndererek, vatan evlatlarının şehit olmasına sebep olmuştur.
Kuzey Irak’taki “Türkmen Varlığı” en büyük darbeyi, Erdoğan zamanında yemiştir. Erdoğan, hiç çekinmeden-tarihten ve Türk Milletinden utanmadan Barzani denen eşkıyayı, Parti kongresinde “Onur Konuğu” ilan etmiş ve “Türkiye seninle gurur duyuyor” diye alkışlattırmıştır.


Erdoğan’ın adamlarının Kuzey Irak’taki yatırımları ortaya çıktığında, herkesin gerçek yüzü net olarak anlaşılacaktır.

Erdoğan, iyi yetişmiş bir devlet adamı olsaydı şunları bilirdi;
*PKK Narko-Terör Örgütünü kuranlar ve ona destek olan iç ve dış odaklar, nihai hedeflerine ulaşıncaya, yani bölgemizde ikinci bir İsrail olacak “Büyük Kürdistan Devletini” kuruncaya kadar durmayacaklardır. Öcalan durmak istese bile, özellikle dış destekçileri örgütü durdurmayacaktır.

*Şeriat isteyip Federe İslam Devletini kurmak isteyenler de hedeflerine ulaşıncaya kadar durmayacaklardır.

Bunlarla pazarlık etmek, müzakere etmek Azrail ile alay etmeye benzer. Bunlara elini veren gövdesini kurtaramaz. Bu örgütlerin hepsiyle, anladıkları dilden konuşmak gerekir. Aksi davranışlarla, win-win denen saçmalıklarla, seçim kazanmak için yapılan basit ve zavallı ayak oyunlarıyla uğraşmak, bölücülere ve şeriatçılara mevzi kazandırmak ve güçlenmelerine sebep olmak demektir.
Bunun adı, tüm dünya devletlerinde ki hukuk sisteminde, “Vatana İhanettir.”

Cemil Bayık denen eşkıyanın Çarşamba günü yaptığı açıklamalar, Türkiye Cumhuriyeti Devletine tam bir meydan okumadır. Erdoğan’ın politikasını “Aldatmaca-Uyutmaca” olarak gören Bayık, yeniden öldürmeye başlayacaklarını açıkça söylemektedir.

Değerli Okurlar;
Ne “Başörtülü Çıplaklar” , ne de “Bebek Katili Demokratlar” Türkiye’nin,
Türk Milletinin ve Türk Demokrasinin dostu değillerdir. Bunların demokrasiden anladıkları, herkesin kendileri gibi düşünmesidir.
Çağdaş Türkiye, sırtına yapışan bu sülüklerden, yine kendi gücüyle yani Türk Milletinin bir ve beraber olması ile kurtulacaktır.

Kimse şunu unutmamalıdır; “Bademden, Bölücüden, Bebek Katillerinden, Adam kesip ciğerini yiyenlerden Demokrat olmaz. Yaradılışa Terstir.”
Bölücü Çetelere ve Din Devleti hayalcilerine verilecek her oy, yerdeki taşı alıp kendi elinizle, kendi kafanızı yarmaya benzer. Siz bilirsiniz. El sizin, baş sizin!

Sağlık ve başarı dileklerimle 18 Ekim 2013
Rifat Serdaroğlu • Salı 28 ° / 18 ° Parçalı bulutlu
 • Çarşamba 28 ° / 17 ° Güneşli
 • Perşembe 29 ° / 15 ° Güneşli

Balıkesir

14.07.2020

 • İMSAK 03:56
 • GÜNEŞ 05:46
 • ÖĞLE 13:19
 • İKİNDİ 17:15
 • AKŞAM 20:43
 • YATSI 22:24
 • BIST 100

  118.399%3,13
 • DOLAR

  6,8645% 0,07
 • EURO

  7,7887% 0,06
 • GRAM ALTIN

  397,75% 0,20
 • ÇEYREK ALTIN

  656,2875% 0,20