Anahtar Kelimeler: Toplu sonuçlar
  • Cumartesi 14 ° / 7 ° Bulutlu
  • Pazar 14 ° / 7 ° Fırtına
  • Pazartesi 15 ° / 7 ° Fırtına

Balıkesir

28.03.2020

  • İMSAK 05:28
  • GÜNEŞ 06:52
  • ÖĞLE 13:19
  • İKİNDİ 16:49
  • AKŞAM 19:35
  • YATSI 20:54

Toplu sonuçlar

2.Amatör küme start aldı.

U-14  BALIKESİR MENTEŞSPOR  1-0  B.Ş BELEDİYESPOR

U-14  BANDIRMASPOR  1 -0  1966 EDREMİTSPOR

U-15   BALIKESİR 1905 SPOR 0 -3  DURSUNBEY BLD.SPOR

U-15  HALALCASPOR  2-1 BALIKESİR YILDIZ SPOR

U-15  ADASPOR  0 -9  1966 EDREMİTSPOR

U-15  BURHANİYE BLD.SPOR – KÜÇÜKKÖYSPOR (Tatil)

U-15  ERDEKSPOR  0-6 17 EYLÜL GSK

U-15  GÖNEN BLD. SPOR 0-3 ETİSPOR

U-15  KEPSUT BLD.SPOR 2-3  YENİSANAYİSPOR

U-15  GENÇLERBİRLİĞİ  EĞİMSPOR 5-0 BANDIRMA KARTAL GÜCÜ

U-15  B.Ş BELEDİYESPOR  2-0  BALIKESİR MENTEŞSPOR

U-17  G.O. PAŞASPOR  1-1  SINDIRGIBLD. SPOR

U-17  BALIKESİR YILDIZ SPOR 1-4  BİGADİÇ SPOR

U-17  BALIKESİR MENTEŞSPOR  2 -1  B.Ş BELEDİYESPOR

U-17 AKADEMİ  BALIKESİRSPOR  2 -0  İSTANBULSPOR A.Ş

U-17  KÜÇÜKKÖYSPOR 2 -4  BARBAROSSEFASPOR

U-17  2008 YENİ MAH.SPOR 1 -3  1966 EDREMİTSPOR

U-17  AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR  4-2  BURHANİYE BLD.SPOR

U-17  ERDEKSPOR   0-3  17 EYLÜL GSK

U-17  GÖMEÇ BLD. SPOR 9-0  HAVRANFATİH BLD. SPOR

U-17  İVRİNDİ BLD. SPOR  0-0  OSMANİYESPOR

U-17  ÇELİKSPOR 0-0 GÖNEN BLD. SPOR

U-17  SAVAŞTEPE BLD. SPOR 4-1 KARAMAN 1071 SPOR

U-19 AKADEMİ  BALIKESİRSPOR   1-0   İSTANBULSPOR A.Ş

U-19  B.Ş BELEDİYESPOR 4-0 DEMİR SPOR

U-19  SUSURLUKSPOR 7-1 DURSUNBEY BLD.SPOR

2.KÜME  PINARSPOR  2-1  ATKÖYSPOR

2.KÜME  ESNAFSPOR 7-0 KOCAAVŞARSPOR

2.KÜME  KARAMAN 1071 SPOR  3-3  OSMANİYESPOR

2.KÜME  OVAKÖYSPOR 1-1 ÇANDIRSPOR

2.KÜME  BALIKLISPOR  3-1  İSKELE BELEDİYESPOR

2.KÜME  KÖYLÜKÖYÜSPOR  2-1  HARB-İŞ SPOR

2.KÜME  AVŞASPOR  3-1  ÇINARLIGÜCÜ SPOR

2.KÜME  CENNET AYAĞISPOR  4-1  GAZİCELALSPOR

2.KÜME  ALTINOLUKSPOR 2-0  ÇAMOBASPOR

2.KÜME  ERGAMASPOR  1-0  BALIKESİR YILDIZ SPOR

2.KÜME  ERDEK DÜZLERSPOR  1-4  EDİNCİKSPOR

S.AMATÖR  ALTINOVASPOR 1-4 B.Ş BELEDİYESPOR

S.AMATÖR  BALIKESİR UĞUR GRUP F.K  6 -1  GÖMEÇ BLD. SPOR

S.AMATÖR  G.O. PAŞASPOR   1-1  SUSURLUKSPOR

S.AMATÖR  REŞADİYESPOR  3-4  GÖNEN KARŞIYAKASPOR

S. AMATÖR  1966 EDREMİTSPOR  2-1 SAKARYASPOR

S. AMATÖR   ERDEKSPOR 3-0 YENİ SANAYİSPOR

S.AMATÖR  BALYABLD. SPOR  0-0  SINDIRGIBLD. SPOR

S.AMATÖR  BURHANİYE BLD.SPOR 3-0 SAVAŞTEPE BLD. SPOR  Ligden Çekildi

S.AMATÖR  DURSUNBEY BLD. SPOR  0-3  HAVRANFATİH BLD. SPOR

S.AMATÖR  ETİSPOR  9-0  MARMARA ADALAR BLD. SPOR

U-19 LİGİ  17.02.2020  Pazartesi

14:00  AHP 2 NO  G.O. PAŞASPOR  - BİGADİÇ SPOR

(H) AYDIN BARAN TEK (Y) DOĞUKAN GÜNDOĞAN (Y) MELİH SEVEN

U-15 LİGİ  17.02.2020  Pazartesi

14:00  AYVALIK   2008 YENİ MAH. SPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR

(H) SERAP YENİGÜN (Y) BİLGEHAN BULDUK (Y) ECEM DALYAN

U-16 PLAY-OFF    18.02.2020 Salı

13:00  AHP 4 NO  B.Ş BELEDİYESPOR - 1966 EDREMİTSPOR

(H) FIRAT CAN (Y) BATUHAN ALUK (Y) ŞEVVAL TANSU

U-16 PLAY-OFF    18.02.2020  Salı

15:00  AHP 4 NO  GÖMEÇ BLD. SPOR - BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) HASAN HÜSEYİN YAZICILAR (Y) ALPER GÖZEL (Y) ENVER CAN AKBULUT

U-16 PLAY-OFF    18.02.2020  Salı

14:00  SANAYİ    ETİSPOR - 17 EYLÜL GSK

(H) BERK AK (Y) TOLGA MORAN (Y) HACI UYSAL

U-14  19.02.2020  Çarşamba

14:00  AHP 1 NO  1966 EDREMİTSPOR - BALIKESİR MENTEŞSPOR  (H) ALPER ÇAKIR

U-14  19.02.2020  Çarşamba

14:00  AHP 2 NO  BANDIRMASPOR - AYVALIK GÜCÜ BLD.SPOR  (H) HALİL AYAN

U-15 LİGİ  19.02.2020  Çarşamba

14:00  ERDEK   ERDEKSPOR - ETİSPOR

(H) MUZAFFAR HASANOV (Y) HASAN FATİH RESULOĞLU (Y) OĞUZHAN ARSLAN

U-15 LİGİ  19.02.2020  Çarşamba

14:00  SUSURLUK  GENÇLERBİRLİĞİ EĞİMSPOR - BANDIRMA GÜCÜ GSK

(H) SEFA AKYOL (Y) BEYZA ESEN (Y) ALPER GÖZEL