Anahtar Kelimeler: Toplu sonuçlar
  • Pazartesi 13 ° / 7 ° Rüzgarlı
  • Salı 11 ° / 3 ° Rüzgarlı
  • Çarşamba 13 ° / 6 ° Parçalı bulutlu

Balıkesir

06.04.2020

  • İMSAK 05:11
  • GÜNEŞ 06:38
  • ÖĞLE 13:16
  • İKİNDİ 16:53
  • AKŞAM 19:44
  • YATSI 21:05

Toplu sonuçlar

Haftanın toplu sonuçları

U-15 LİGİ  YENİSANAYİSPOR  0-6  BALIKESİR MENTEŞSPOR

U-15 LİGİ  BALIKESİR 1905 SPOR  0-6  B.Ş BELEDİYESPOR

U-15 LİGİ  ALİBEY ADASPOR  1-3  AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

U-15 LİGİ  DURSUNBEY BLD. SPOR  5-1  BALIKESİR YILDIZ SPOR

U-15 LİGİ  ERDEK  ERDEKSPOR  0-2  BANDIRMA GÜCÜ GSK

U-15 LİGİ  GÖNEN BLD. SPOR  3-4  GENÇLERBİRLİĞİ EĞİMSPOR

U-15 LİGİ  KEPSUTBLD.SPOR  4-3  HALALCASPOR

U-15 LİGİ  KÜÇÜKKÖYSPOR  1-3  1966 EDREMİTSPOR

U-15 LİGİ  17 EYLÜL GSK  1-1  BANDIRMA KARTAL GÜCÜ

U-15 LİGİ  BURHANİYE BLD.SPOR  4-3  2008 YENİ MAH. SPOR

BG U-15  BANDIRMASPOR  1-0  ESENLER EROK SPOR

BG U-16  BANDIRMASPOR  0-2  ESENLER EROK SPOR

U-17 LİGİ  SINDIRGI BLD. SPOR  1-1  KARAMAN 1071 SPOR

U-17 LİGİ  İVRİNDİ BLD. SPOR 1-0 KEPSUTBLD.SPOR

U-17 LİGİ  SAVAŞTEPE BLD. SPOR  0-3  B.Ş BELEDİYESPOR

U-19 LİGİ  G.O. PAŞASPOR  2-8  SUSURLUKSPOR

U-19 LİGİ  BİGADİÇ SPOR  0-3  DEMİR SPOR Hükm.

U-19 LİGİ  KÜÇÜKKÖYSPOR  3-2  BURHANİYE BLD. SPOR

1-K  BARBAROSSEFASPOR  2-0  KRFZ EĞİTİM GELİŞİMSPOR

1-K  2008 YENİMAH.SPOR  1-3  KÜÇÜKŞAPÇISPOR

1-K  CEYLANSPOR  0-6  KEPSUTBLD. SPOR

1-K  TATLIPINARSPOR  2-2  MAHMUDİYESPOR

1-K  KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR  2-1  YAKUPKÖYSPOR

1-K  PAMUKÇUBLD.SPOR  1-4  ETİBORSPOR

1-K  ALİBEY  ADASPOR  -  YENİESNAFSPOR

1-K  600 EVLERSPOR  6-3  PAŞAÇİFTLİKSPOR

1-K  BANDIRMA 100 YILSPOR  3-0  TUZAKÇISPOR Hükm.

1-K  YENİ KIZILKEÇİLİSPOR  1-4  HAMDİBEY KAYASPOR

1-K  HALALCASPOR  1-1  İVRİNDİ BLD. SPOR

1-K  HASANBEYSPOR  2-1  TAYFUNSPOR

1-K  HOTAŞLARBİRLİKSPOR  0-5  NERGİZSPOR

1-K  MANYAS BLD. SPOR  0-5  SANAYİSPOR

1-K  SARIKÖYSPOR  3-0 BOSTANCISPOR Hükm.

S. AMATÖR  SAKARYASPOR  0-0  BURHANİYE BLD. SPOR

S. AMATÖR  REŞADİYESPOR  1-6  ETİSPOR

S. AMATÖR  MARMARA ADALAR BLD. SPOR  0-4  YENİSANAYİSPOR

S. AMATÖR  SINDIRGIBLD. SPOR  2-2  G.O. PAŞASPOR

S. AMATÖR  1966 EDREMİTSPOR - BALIKESİR UĞUR GRUP F.K

S. AMATÖR  GÖMEÇ BLD. SPOR  0-1  KÜÇÜKKÖYSPOR

S. AMATÖR  KARŞIYAKASPOR  2-4  ERDEKSPOR

S. AMATÖR  HAVRANFATİH BLD. SPOR  2-0  ALTINOVASPOR

S. AMATÖR  SAVAŞTEPE BLD. SPOR  0-4  B.Ş BELEDİYESPOR

U-17 LİGİ  27.01.2020 Pazartesi

12:00  AHP 2 NO  G.O. PAŞASPOR - BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) UMUT KALKAN  (Y) HÜSEYİN BAĞCI (Y) SERAP YENİGÜN

U-17 LİGİ27.01.2020 Pazartesi

14:00AHP 2 NO OSMANİYE SPOR-BİGADİÇ SPOR

(H) HÜSEYİN BAĞCI (Y) UMUT KALKAN (Y) SERAP YENİGÜN

U-17 LİGİ  27.01.2020  Pazartesi

12:00  AYVALIK   AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR - KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) HASAN YAMAN (Y) BİLGEHAN BULDUK  (Y) BERKAY EREL

U-17 LİGİ  27.01.2020  Pazartesi

14:00  BURHANİYE SENT.   BURHANİYE BLD.SPOR -1966 EDREMİTSPOR

(H) MERT KURMAN  (Y) NİDA KURTER  (Y) SEMA NUR TOPRAK

U-17 LİGİ  27.01.2020 Pazartesi

14:00     GÖMEÇ    GÖMEÇ BLD. SPOR - 2008 YENİMAH. SPOR

(H) MERİÇ ATLI (Y) BEHCET KORKMAZ (Y) MAHSUN CEBE

U-17 LİGİ  27.01.2020  Pazartesi

11:00     GÖNEN SENT.   HASANBEYSPOR - GÖNEN BLD. SPOR

(H) ELNUR SHOVKATZADA  (Y) RAMAZAN AYMAZ  (Y) ALİ OSMAN UÇAR

U-17 LİGİ  27.01.2020  Pazartesi

13:00  GÖNEN SENT.    GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR - ERDEKSPOR

(H) FURKAN IŞIK Y) YİĞİTCAN KANER  (Y) ZEYNEP SAVAŞAN

U-17 LİGİ 27.01.2020 Pazartesi

15:00     GÖNEN SENT.   TAYFUNSPOR - ÇELİKSPOR

(H) TUNAHAN AYLAN (Y) KIYMET KÖROĞLU (Y) OSMAN YALÇIN TOROS

U-17 LİGİ 27.01.2020 Pazartesi

13:00  HAVRAN  HAVRANFATİH BLD. SPOR - BARBAROSSEFASPOR

(H) ADEM DOĞUKAN ALTUNTAŞ  (Y) ALPER GÖZEL  (Y) RIDVAN KAYNAK

U-17 LİGİ  27.01.2020  Pazartesi

14:00  SANAYİ   ETİSPOR  -  B.Ş BELEDİYESPOR

(H) ARDAHAN IŞIK  (Y) SERHAN BAŞKURT  (Y) SILA SARIKAYA

U-14  29.01.2020  Çarşamba

14:30  AHP 1 NO  B.Ş BELEDİYESPOR  -  AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR 

(H) ALPER ÇAKIR

U-14  29.01.2020  Çarşamba

14:00  AHP 2 NO  BALIKESİR MENTEŞSPOR - BANDIRMASPOR 

(H) EMRE ERGUN

1-K  29.01.2020  Çarşamba

14:00 AYVALIK  2008 YENİ MAH.SPOR - YENİ KIZILKEÇİLİSPOR

1-K  29.01.2020  Çarşamba

12:30  EDREMİT  AKÇAYSARIKIZSPOR -  ADASPOR

1-K   29.01.2020  Çarşamba

14:30  EDREMİT  YENİESNAFSPOR  -BARBAROSSEFASPOR        

U-17 LİGİ  30.01.2020  Perşembe

11:00  AYVALIK  2008 YENİMAH. SPOR  -  AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR

(H) SEFA AKYOL  (Y) HÜSEYİN AYAZ  (Y) RIDVAN KAYNAK

U-17 LİGİ  30.01.2020  Perşembe

13:00  AYVALIK  BARBAROSSEFASPOR - GÖMEÇ BLD. SPOR

(H) HÜSEYİN AYAZ (Y) SEFA AKYOL (Y) RIDVAN KAYNAK

U-17 LİGİ  30.01.2020  Perşembe

14:00  EDREMİT  1966 EDREMİTSPOR  -  HAVRANFATİH BLD. SPOR

(H) ARDA YAĞIZ AYDIN  (Y) MELİH SEVEN  (Y) FURKAN AZİZ ASLAN

U-17 LİGİ  30.01.2020  Perşembe

14:00  GÖNEN SENT.  GÖNEN BLD .SPOR - TAYFUNSPOR

(H) BERK AK (Y) BARIŞ KEMAL YILDIRIM (Y) ALİ OSMAN UÇAR

U-17 LİGİ  30.01.2020  Perşembe

13:00  KÜÇÜKKÖY  KÜÇÜKKÖYSPOR - BURHANİYE BLD. SPOR

(H) GEZMIŞ SARI (Y) SERVET DEMİR (Y) OKTAY İBİŞ

U-17 LİGİ  30.01.2020  Perşembe

12:00  SANAYİ    ÇELİKSPOR - GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR

(H) KORHAN PELVAN (Y) RECEP DUMAN (Y) EMİRHAN DENİZ

17 LİGİ  30.01.2020  Perşembe

14:00     SANAYİ   17 EYLÜL GSK -HASANBEYSPOR

(H) RECEP DUMAN (Y) KORHAN PELVAN (Y) EMİRHAN DENİZ