Anahtar Kelimeler: SPORCULARIMIZ AVRUPA YOLUNDA
  • Salı 17 ° / 5 ° Güneşli
  • Çarşamba 18 ° / 2 ° Güneşli
  • Perşembe 14 ° / 4 ° Bulutlu

Balıkesir

25.02.2020

  • İMSAK 06:19
  • GÜNEŞ 07:42
  • ÖĞLE 13:27
  • İKİNDİ 16:31
  • AKŞAM 19:02
  • YATSI 20:19

SPORCULARIMIZ AVRUPA YOLUNDA

Türkiye Şampiyonasında Milli Takıma girmeye hak kazandılar.

Türkiye Şampiyonasında Milli Takıma girmeye hak kazanan Bandırma Akademi GSK’nın sporcuları madalyalarla döndüler.

Wushu Kungfu Federasyonunun Ankara Kızılcahamam’da düzenlediği  Budokaido Kyokushin Ashihara Türkiye Şampiyonasına 39 ilden 110 Kulüp ve bin sporcu katıldı. Balıkesir’i temsilen Bandırma Akademi GSK’dan katılan 31 sporcudan 25’i çeşitli derecelere girerek 19-23 Şubat’ta Antalya’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonasında Ülkemizi temsil etmeye hak kazandılar.

Milli Sporcu yetiştirmenin mutlulukların en büyüğü olduğunu ifade eden Akademi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mehmet Ersin; “ Türkiye Şampiyonasında dereceye girip milli takıma seçilmeyi hak eden tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. Ayrıca kulübümüzün Milli sporcularımızdan Aysima Ersin“En Teknik Sporcu” ve Dilara Tandoğan “En Centilmen Sporcu” olarak seçilerek 2020 Türkiye Şampiyonasında onurlandırıldık.Bir Türkiye şampiyonasını dahaAkedemi GSK ailesi olarak; velilerimiz, sporcularımız, kulüp yöneticileri ve antrenörümüzle birlikte uyum içinde geçirmiş olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz. Bunun için değerli antrenörümüz Shihan Sermet Ulufer’e emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Tüm sporcularımızı verdikleri mücadele ve çalışma azminden dolayı kutluyor başarılarının da devamını diliyorum.Akademi GSK beş yıllık bir spor kulübü olmasına rağmen ilk yılımızdan bugüne gelene kadar milli takıma her yıl yeni sporcular da kazandırmış olmak hem sporcularımız adına sevindirici hem de kulübümüz adına onur verici. Sporcularımıza bu imkanları sağlayan başta Wushu Federasyonu Başkanı Mehmet Zeki Akıncı olmak üzere Başkan Vekilimiz Abdurrahman Akyüz’e, Teknik Kurul Başkanımız Mahmut Martin’e, AIKO AİF Federasyonu Dünya Başkan Yardımcımız Shihan Uğur Baran’a emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi

Wushu Kungfu Federasyonunun Ankara Kızılcahamam’da düzenlediği  2020 BudokaidoKyokushinAshihara Türkiye Şampiyonasına Bandırmamızdan katılan Akademi GSK sporcuları yine kentimize madalyalarla döndüler. Kentimizde bugüne kadar düzeyli, disiplinli ve başarılı sporcular yetiştirmekle tanınan Akademi GSK yeni başarılara imza attı. Bu yıl düzenlenen Türkiye Şampiyonasında dereceye girerek Milli Takıma katılmaya hak kazanan sporcularımızın listesi şu şekildedir.

Tanem Şengezer :Kumite 1.- Kata 2.

Elifsu Davran:Kumite 3. - Kata 3.

Utku Korhun Gün: Kata1.

Samet AdasisYeşilbağ: Kata 2.

Said Efe Arslan:Kumite 2.

Öznur Gülen:Kumite 2. - Kata 3.

Sudenaz Ateşok:Kumite 3.

Sude Uysal:Kumite 2. - Kata 3.

M. Gökalp Önoğlu: Kata 3.

Cihan Altıncı:Kumite 3.

Efe Efem: Kata 2.

Mehmet Enes Sarıkaya: Kata1. - Kumite 3.

Tuncay Çalışkan:Kumite 1.

Berk Sarı:Kumite 3.

Edanur Bulut: Kata 2.

Duru Kara: Kata 2.

Emir Ege Pesen: Kata 1. -Kumite 2.

Aysima Ersin: Kata 2. - Kumite 2.

Dilara Tandoğan: Kata 3. -Kumite 2.

Ayşe İrem Eren: Kata 1.

Sude Aksoy: Kata 1.

Tolga Demirhan:Kumite 3.

Yiğit Kurt:Kumite 1.

BatıkanSulanç

Elif Beyza Özkan