Anahtar Kelimeler: Liglerde hafta
  • Salı 17 ° / 5 ° Güneşli
  • Çarşamba 18 ° / 2 ° Güneşli
  • Perşembe 14 ° / 4 ° Bulutlu

Balıkesir

25.02.2020

  • İMSAK 06:19
  • GÜNEŞ 07:42
  • ÖĞLE 13:27
  • İKİNDİ 16:31
  • AKŞAM 19:02
  • YATSI 20:19

Liglerde bu hafta

TÜM FUTBOL MÜSABAKALARI

U-15 LİGİ  15.02.2020  Cumartesi

11:00  AHP 1 NO  HALALCASPOR  - BALIKESİR YILDIZ SPOR

(H) BURAK GÖKKURT (Y) ELNUR SHOVKATZADA (Y) MEHMET AKTAN

U-14      15.02.2020  Cumartesi

13:00  AHP 1 NO  BALIKESİR MENTEŞSPOR -  B.Ş BELEDİYESPOR  (H) ALPER GÜRSOY

U-14  15.02.2020  Cumartesi

14:00  AHP 1 NO  BANDIRMASPOR   -  1966 EDREMİTSPOR  (H) FATİH DAYI

U-17 LİGİ  15.02.2020  Cumartesi

15:00  AHP 1 NO  BALIKESİR MENTEŞSPOR - B.Ş BELEDİYESPOR

(H) HAKAN USTUNDAĞ (Y) AHMET NECİP SARI (Y) İSMAİL FURKAN ÇİĞDEM

U-17 AKADEMİ 15.02.2020  Cumartesi

12:00  AHP 2 NO  BALIKESİRSPOR  -  İSTANBULSPOR A.Ş

(H) TALHA ÖZTÜRK  (Y) EKREM SÖĞÜTÇÜK  (Y) MELİS CEYDA GÜZEL

U-19 AKADEMİ 15.02.2020  Cumartesi

14:30  AHP 2 NO  BALIKESİRSPOR  -  İSTANBULSPOR A.Ş

(H) EMRE KÜÇÜK  (Y) HASAN HÜSEYİN YAZICILAR  (Y) YELİZ YILDIZ

U-15 LİGİ  15.02.2020  Cumartesi

11:30  AHP 4 NO  BALIKESİR 1905 SPOR  -  DURSUNBEY BLD.SPOR

(H) OSMAN YALÇIN TOROS  (Y) BERK AK  (Y) BURAK BALKAN

U-17 LİGİ  15.02.2020  Cumartesi

13:00  AHP 4 NO   G.O. PAŞASPOR - SINDIRGIBLD. SPOR

(H) YUNUS EMRE ATİK (Y) OKTAY İBİŞ (Y) YAŞAR GÖRKEM ÖZGÖR

U-17 LİGİ  15.02.2020  Cumartesi

15:00  AHP 4 NO  BALIKESİR YILDIZ SPOR  - BİGADİÇ SPOR

(H) İREM HASOĞLU  (Y) HASAN KAYNAR  (Y) ZEYNEP SAVAŞAN

U-19 LİGİ  15.02.2020  Cumartesi

14:00  AHP BEL.TES  B.Ş BELEDİYESPOR  - DEMİR SPOR

(H) ATABERK EMİRZE (Y) MECİT UÇAR  (Y) EMİRHAN DENİZ

U-15 LİGİ  15.02.2020  Cumartesi

13:00  ALİBEY    ADASPOR  -  1966 EDREMİTSPOR

(H) ŞULE GÖKÇE  (Y) BEDRİ HİÇDURMAZ  (Y) HASAN YAMAN

U-17 LİGİ  15.02.2020  Cumartesi

11:00  AYVALIK  KÜÇÜKKÖYSPOR - BARBAROSSEFASPOR

(H) MEHMET BURAK DURAN  (Y) MUHAMMED CELİL YILDIZ  (Y) ECEM DALYAN

U-17 LİGİ  15.02.2020 Cumartesi

13:00  AYVALIK   2008 YENİMAH.SPOR - 1966 EDREMİTSPOR

(H) HALİL İBRAHİM TOZOĞLU (Y) BERKAY ÇAY (Y) YUSUF BAŞCI

U-17 LİGİ  15.02.2020  Cumartesi

15:00  AYVALIK  AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR  -  BURHANİYE BLD.SPOR

(H) SİNEM TAVŞANOĞLU  (Y) SAMET YILMAZ  (Y) HAKKI DOĞUKAN PİLÇÇİ

U-15 LİGİ  15.02.2020  Cumartesi

15:00  BURHANİYE SENT.  BURHANİYE BLD.SPOR - KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) FERHAT ÇİFTÇİ  (Y) BUSE NUR KARAKAŞ  (Y) BERKAY EREL

U-15 LİGİ   15.02.2020  Cumartesi

12:30   ERDEK   ERDEKSPOR  - 17 EYLÜL GSK

(H) HASAN FATİH RESULOĞLU  (Y) SERKAN YAŞA  (Y) BERKAY ÜNLÜ

U-17 LİGİ  15.02.2020  Cumartesi

14:00  ERDEK  ERDEKSPOR -17 EYLÜL GSK

(H) EMRE ERGUN (Y) HASAN GÖKMEN (Y) DOĞUKAN GÜNDOĞAN

U-17 LİGİ  15.02.2020  Cumartesi

14:00  GÖMEÇ   GÖMEÇ BLD. SPOR  -  HAVRANFATİH BLD. SPOR

(H) HÜSEYİN BAĞCI (Y) AYLİN ÖZÇELİK (Y) SERAP YENİGÜN

U15 LİGİ  15.02.2020 Cumartesi

14:00  GÖNEN SENT.  GÖNEN BLD.SPOR - ETİSPOR

(H) TUNAHAN AYLAN (Y) BARIŞ KEMAL YILDIRIM (Y) FAHRETTİN OMAÇ

U-17 LİGİ  15.02.2020  Cumartesi

14:00  İVRİNDİ   İVRİNDİ BLD. SPOR  -  OSMANİYESPOR

(H) ARDA YAĞIZ AYDIN  (Y) BATUHAN ALUK  (Y) BEYZA ESEN

U-15 LİGİ  15.02.2020  Cumartesi

14:00     KEPSUT   KEPSUT BLD.SPOR  -  YENİSANAYİSPOR

(H) ENGİN DEMİR  (Y) ARİF ATILGAN  (Y) MELİSA ÇÜRÜK

U-17 LİGİ  15.02.2020  Cumartesi

14:00  SANAYİ    ÇELİKSPOR - GÖNEN BLD. SPOR

(H) ENES BORAZAN (Y) ALİ OSMAN UÇAR (Y) TOLGA MORAN

U-17 LİGİ 15.02.2020 Cumartesi

14:00  SAVAŞTEPE   SAVAŞTEPE BLD. SPOR - KARAMAN 1071 SPOR

(H) ARDAHAN IŞIK (Y) DİLARA GÜNAY (Y) YİĞİTCAN KANER

U-15 LİGİ  15.02.2020  Cumartesi

11:30  SUSURLUK   GENÇLERBİRLİĞİ  EĞİMSPOR - BANDIRMA KARTAL GÜCÜ

(H) ERCAN UZEL  (Y) GEZMIŞ SARI  (Y) SILA SARIKAYA

U-19 LİGİ  15.02.2020  Cumartesi

14:00  SUSURLUK  SUSURLUKSPOR - DURSUNBEY BLD.SPOR

(H) ENVER CAN AKBULUT  (Y) ALPER GÖZEL  (Y) FUNDA YILMAZER

2. KÜME  16.02.2020  Pazar

11:00  AHP 1 NO  PINARSPOR  -  ATKÖYSPOR

(H) BORA AKKUŞ  (Y) AYLİN ÖZÇELİK  (Y) HASAN YAMAN

2.KÜME  16.02.2020  Pazar

13:00  AHP 1 NO  ESNAFSPOR - KOCAAVŞARSPOR

(H) ADEM DOĞUKAN ALTUNTAŞ  (Y) HALİL AYAN  (Y) MELİH SEVEN

2.KÜME  16.02.2020  Pazar

15:00  AHP 1 NO  KARAMAN 1071 SPOR  -  OSMANİYESPOR

(H) HÜSEYİN KAYA  (Y) HASAN KARAÇOBAN  (Y) UFUK SANA

S.AMATÖR  16.02.2020 Pazar

13:00  AHP 2 NO  BALIKESİR UĞUR GRUP F.K   -  GÖMEÇ BLD. SPOR

(H) AHMET KEMAL ŞEN  (Y) MELİH AKCA  (Y) MEHMET BURAK DURAN

S.AMATÖR  16.02.2020 Pazar

15:00  AHP 2 NO  G.O. PAŞASPOR   -  SUSURLUKSPOR

(H) OĞUZHAN ÇAKIR  (Y) SAMET YILMAZ  (Y) FERHAT ÇİFTÇİ

2.KÜME  16.02.2020  Pazar

11:00  AHP 4 NO  OVAKÖYSPOR - ÇANDIRSPOR

(H) MEHMET BİLGİ MEDENI  (Y) SEFA AKYOL  (Y) RAFET GÜLGEÇ

2.KÜME  16.02.2020  Pazar

13:00  AHP 4 NO  BALIKLISPOR -  İSKELE BELEDİYESPOR

(H) SERTAÇ UZUN  (Y) BATUHAN TAY  (Y) BİLGEHAN BULDUK

2.KÜME  16.02.2020  Pazar

15:00  AHP 4 NO  KÖYLÜKÖYÜSPOR  -  HARB-İŞ SPOR

(H) VOLKAN ESEN  (Y) MUZAFFAR HASANOV  (Y) AHMET EROL

U-15 LİGİ  16.02.2020  Pazar

14:00  AHP BEL.TES  B.Ş BELEDİYESPOR  -  BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) OKTAY İBİŞ  (Y) YAŞAR GÖRKEM ÖZGÖR  (Y) ŞEVVAL TANSU

S.AMATÖR  16.02.2020  Pazar

14:00  ALTINOVA  ALTINOVASPOR - B.Ş BELEDİYESPOR

(H) KADİR KAHRAMAN (Y) SONER DEMİRAY (Y) HAYDAR ÖZTÜRK

2.KÜME  16.02.2020  Pazar

14:00     AVŞA    AVŞASPOR - ÇINARLIGÜCÜ SPOR

(H) HÜSEYİN AYAZ   (Y) AHMET GÜNERLİ  (Y) HASAN GÖKMEN

S.AMATÖR  16.02.2020  Pazar

14:00  BALYA  BALYABLD. SPOR  -  SINDIRGIBLD. SPOR

(H) BERKAY AĞIŞ  (Y) DOĞAN EGE ÖZER  (Y) ALPER GÜRSOY

S.AMATÖR  16.02.2020  Pazar

14:00  BURHANİYE   BURHANİYE BLD.SPOR-SAVAŞTEPE BLD. SPOR  Ligden Çekildi

S.AMATÖR  16.02.2020  Pazar

15:00  DURSUNBEY  DURSUNBEY BLD. SPOR -  HAVRANFATİH BLD. SPOR

(H) KADİR BEYAZ (Y) FATİH DAYI (Y) ARDAHAN IŞIK

2.KÜME  16.02.2020  Pazar

12:30  EDREMİT   CENNET AYAĞISPOR  -  GAZİCELALSPOR

(H) RECEP DUMAN  (Y) ARDA YAĞIZ AYDIN  (Y) YİĞİTCAN KANER

2. KÜME  16.02.2020  Pazar

15:00  EDREMİT  ALTINOLUKSPOR - ÇAMOBASPOR

(H) SELÇUK ÇOBAN (Y) ENGİN DEMİR (Y) ÖZMEN ERDOGAN

S. AMATÖR  16.02.2020  Pazar

14:00  EDREMİT ÇİM  1966 EDREMİTSPOR - SAKARYASPOR

(H) OĞULCAN ÖZCAN (Y) SERVET DEMİR (Y) EMRE ERGUN

S. AMATÖR   16.02.2020 Pazar

14:00  ERDEK  ERDEKSPOR - YENİ SANAYİSPOR

(H) BİRKAN ALTINDAŞ (Y) BURAK NAİM GÖNÜLTAŞ (Y) MUSTAFA BAĞCIVAN

2.KÜME  16.02.2020 Pazar

14:00  ERGAMA  ERGAMASPOR - BALIKESİR YILDIZ SPOR

(H) GÖKHAN VARLIK (Y) HAKKI DOĞUKAN PİLiÇÇİ (Y) FUNDA YILMAZER

S.AMATÖR  16.02.2020  Pazar

14:00  GÖNEN SENT.  REŞADİYESPOR  -  GÖNEN KARŞIYAKASPOR

(H) KEREM KUŞBAZOĞLU  (Y) MEHMET GÜMÜŞBAŞ  (Y) YUNUS EMRE ATİK

2.KÜME  16.02.2020  Pazar

12:00  OCAKLAR  ERDEK DÜZLERSPOR  - EDİNCİKSPOR

(H) FURKAN IŞIK (Y) ERDEM PAŞALI (Y) ERCAN UZEL

S.AMATÖR  16.02.2020 Pazar

14:00  SANAYİ  ETİSPOR - MARMARA ADALAR BLD. SPOR

(H) EMRE CAN YILMAZ (Y) İSMAİL DÜNDAR (Y) BERKAY ÇAY

U-19 LİGİ  17.02.2020  Pazartesi

14:00  AHP 2 NO  G.O. PAŞASPOR - BİGADİÇ SPOR

(H) AYDIN BARAN TEK (Y) DOĞUKAN GÜNDOĞAN (Y) MELİH SEVEN

U-15 LİGİ  17.02.2020  Pazartesi

14:00  AYVALIK   2008 YENİ MAH. SPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR

(H) SERAP YENİGÜN (Y) BİLGEHAN BULDUK (Y) ECEM DALYAN

U-16 PLAY-OFF 18.02.2020 Salı

13:00  AHP 4 NO  B.Ş BELEDİYESPOR - 1966 EDREMİTSPOR

(H) FIRAT CAN (Y) BATUHAN ALUK (Y) ŞEVVAL TANSU

U-16 PLAY-OFF 18.02.2020  Salı

15:00  AHP 4 NO  GÖMEÇ BLD. SPOR - BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) HASAN HÜSEYİN YAZICILAR (Y) ALPER GÖZEL (Y) ENVER CAN AKBULUT

U-16 PLAY-OFF 18.02.2020  Salı

14:00  SANAYİ    ETİSPOR - 17 EYLÜL GSK

(H) BERK AK (Y) TOLGA MORAN (Y) HACI UYSAL

U-14  19.02.2020  Çarşamba

14:00  AHP 1 NO  1966 EDREMİTSPOR - BALIKESİR MENTEŞSPOR  (H) ALPER ÇAKIR

U-14  19.02.2020  Çarşamba

14:00  AHP 2 NO  BANDIRMASPOR - AYVALIK GÜCÜ BLD.SPOR  (H) HALİL AYAN

U-15 LİGİ  19.02.2020  Çarşamba

14:00  ERDEK   ERDEKSPOR - ETİSPOR

(H) MUZAFFAR HASANOV (Y) HASAN FATİH RESULOĞLU (Y) OĞUZHAN ARSLAN

U-15 LİGİ  19.02.2020  Çarşamba

14:00  SUSURLUK  GENÇLERBİRLİĞİ EĞİMSPOR - BANDIRMA GÜCÜ GSK

(H) SEFA AKYOL (Y) BEYZA ESEN (Y) ALPER GÖZEL