Anahtar Kelimeler: Liglerde hafta
  • Pazar 11 ° / 7 ° Fırtına
  • Pazartesi 13 ° / 7 ° Rüzgarlı
  • Salı 11 ° / 3 ° Rüzgarlı

Balıkesir

05.04.2020

  • İMSAK 05:13
  • GÜNEŞ 06:39
  • ÖĞLE 13:16
  • İKİNDİ 16:52
  • AKŞAM 19:43
  • YATSI 21:04

Liglerde bu hafta

Haftanın maç ve hakemleri

U-17 LİGİ  01.02.2020  Cumartesi

13:00  AHP 1 NO  BALIKESİR MENTEŞSPOR - SAVAŞTEPE BLD. SPOR

(H) AYDIN BARAN TEK  (Y) ERCAN UZEL  (Y) FURKAN AZİZ ASLAN

S. AMATÖR  01.02.2020  Cumartesi

15:00  AHP 1 NO  BALIKESİR UĞUR GRUP F.K - SAKARYASPOR

(H) BURAK KALKANDELEN (Y) RAMAZAN AYMAZ (Y) MELİH AKCA

U-17 AKADEMİ 01.02.2020 Cumartesi

13:00  AHP 2 NO  BALIKESİRSPOR - ALTAY

(H) TURHAN AKBAŞ (Y) İSA SÜTCÜ (Y) MUZAFFAR HASANOV

U-19 AKADEMİ 01.02.2020 Cumartesi

15:00 AHP 2 NO BALIKESİRSPOR - ALTAY

(H) MERT BAYKAL (Y) ALPER ÇAKIR  (Y) FIRAT CAN 

U-15 LİGİ  01.02.2020 Cumartesi

11:00  AHP 4 NO  BALIKESİR YILDIZ SPOR - YENİSANAYİSPOR

(H) SEMA NUR TOPRAK (Y) EMİRHAN DENİZ (Y) UMUT SAYAN

U-17 LİGİ 01.02.2020 Cumartesi

13:00 AHP 4 NO BALIKESİR YILDIZ SPOR - İVRİNDİ BLD. SPOR

(H) MERİÇ ATLI (Y) AHMET GÜNERLİ (Y) ZEYNEP SAVAŞAN

1-K 01.02.2020 Cumartesi

15:00 AHP 4 NO NERGİZSPOR - PAMUKÇU BLD.SPOR

(H) KADİR KAHRAMAN (Y) HALİL AYAN (Y) ERCAN UZEL

U-17 LİGİ 01.02.2020 Cumartesi

11:00 AHP BEL.TES B.Ş BELEDİYESPOR - SINDIRGIBLD. SPOR

(H) BEHCET KORKMAZ (Y) OKTAY İBİ (Y) FURKAN AZİZ ASLAN

U-19 LİGİ 01.02.2020 Cumartesi

13:00 AHP BEL.TES B.Ş BELEDİYESPOR - BİGADİÇ SPOR

(H) OZAN BURAK AKDUMAN (Y) EMİRHAN DENİZ (Y) UMUT SAYAN

U-15 LİGİ 01.02.2020 Cumartesi

15:00 AHP BEL.TES B.Ş BELEDİYESPOR - HALALCASPOR

(H) BERKAY ÇAY (Y) SERHAN BAŞKURT (Y) GEZMIŞ SARI

U-15 LİGİ  01.02.2020  Cumartesi

11:00  AYVALIK  2008 YENİMAH.SPOR - KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) MECİT UÇAR (Y) MUHAMMED CELİL YILDIZ  (Y) BUSE NUR KARAKAŞ

U-17 LİGİ  01.02.2020  Cumartesi

13:00  AYVALIK  AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR - BARBAROSSEFASPOR

(H) HÜSEYİN BAĞCI  (Y) ATABERK EMİRZE  (Y) BERKAY EREL

U-17 LİGİ  01.02.2020  Cumartesi

15:00  AYVALIK  2008 YENİ MAH.SPOR  - KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) ŞULE GÖKÇE  (Y) MUHAMMED CELİL YILDIZ  (Y) BUSE NUR KARAKAŞ

1-K  01.02.2020  Cumartesi

15:00  BİGADİÇ  ETİBORSPOR - ÇAKALLARSPOR

(H) HÜSEYİN AYAZ  (Y) ARDAHAN IŞIK  (Y) HASAN GÖKMEN

S. AMATÖR  01.02.2020  Cumartesi

15:00  BURHANİYE  BURHANİYEBLD. SPOR - HAVRANFATİH BLD. SPOR

(H) AHMET BALKAN  (Y) DOĞAN EGE ÖZER  (Y) EMRE ERGUN

U-15 LİGİ  01.02.2020  Cumartesi

11:00  DURSUNBEY  DURSUNBEY BLD.SPOR - KEPSUT BLD. SPOR

(H) YUSUF BAŞCI (Y) MERT KURMAN (Y) RIDVAN KAYNAK

S.AMATÖR  01.02.2020 Cumartesi

14:00 DURSUNBEY DURSUNBEY BLD. SPOR - 1966 EDREMİTSPOR

(H) KEREM KUŞBAZOĞLU  (Y) SERVET DEMİR  (Y) MUSTAFA BAĞCIVAN

U-15 LİGİ  01.02.2020 Cumartesi

13:00  EDİNCİK  BANDIRMA GÜCÜ GSK - GÖNEN BLD. SPOR

(H) MEHMET AKTAN (Y) AHMET KEMAL ŞEN (Y) BURAK GÖKKURT

U-17 LİGİ  01.02.2020  Cumartesi

14:00  ERDEK  ERDEKSPOR - ÇELİKSPOR

(H) KIYMET KÖROĞLU (Y) FAHRETTİN OMAÇ (Y) BARIŞ KEMAL YILDIRIM

U-17 LİGİ  01.02.2020 Cumartesi

13:00  GÖMEÇ  GÖMEÇ BLD. SPOR  - 1966 EDREMİTSPOR

(H) İSMAİL FURKAN ÇİĞDEM  (Y) HAKAN USTUNDAĞ  (Y) ARDA YAĞIZ AYDIN

U-17 LİGİ  01.02.2020  Cumartesi

12:00  GÖNEN SENT.  GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR - GÖNEN BLD. SPOR

(H) BERKANT KALKANDELEN (Y) KADİR DAĞ  (Y) OSMAN YALÇIN TOROS

U-17 LİGİ  01.02.2020  Cumartesi

14:00  GÖNEN SENT.  TAYFUNSPOR - 17 EYLÜL GSK

(H) ELNUR SHOVKATZADA  (Y) BERK AK  (Y) ATAKAN ER

U-17 LİGİ  01.02.2020  Cumartesi

11:00  HAVRAN  HAVRAN FATİH BLD.SPOR-BURHANİYE BLD.SPOR

(H) RECEP DUMAN (Y) NİDA KURTER (Y) HAYDAR ÖZTÜRK

1-K  01.02.2020  Cumartesi

15:00  KEPSUT     KEPSUT BLD. SPOR - HOTAŞLAR BİRLİKSPOR

(H) OĞULCAN ÖZCAN (Y) ŞENOL GÖKTEN  (Y) KORHAN PELVAN

BG U-17  01.02.2020 Cumartesi

12:00  SANAYİ     BANDIRMASPOR - MODAFEN

(H) EMRE CAN YILMAZ (Y) BURAK NAİM GÖNÜLTAŞ (Y) SAMET YILMAZ

BG U-19   01.02.2020 Cumartesi

14:30  SANAYİ   BANDIRMASPOR - MODAFEN

(H) BORA AKKUŞ (Y) FERHAT ÇİFTÇİ (Y) MEHMET BURAK DURAN

U-19 LİGİ  01.02.2020  Cumartesi

14:00  SUSURLUK  SUSURLUKSPOR - ETİSPOR

(H) İREM HASOĞLU (Y) YİĞİTCAN KANER (Y) ALPER GÖZEL

1-K  02.02.2020 Pazar

12:00  AHP 1 NO  AYŞEBACI FATİHSPOR - CEYLANSPOR

(H) EMRAH AZTEKİN (Y) HASAN GÖKMEN (Y) YUSUF BAŞCI

1-K  02.02.2020 Pazar

14:00 AHP 1 NO KARAMANKÖYSPOR - TATLIPINARSPOR

(H) GÖKHAN VARLIK (Y) MUZAFFAR HASANOV (Y) ELNUR SHOVKATZADA

S. AMATÖR 02.02.2020 Pazar

12:30  AHP 2 NO  G.O. PAŞASPOR -MARMARA ADALAR BLD. SPOR

(H) AHMET KEMAL ŞEN  (Y) MELİH AKCA  (Y) ARDAHAN IŞIK

S.AMATÖR  02.02.2020  Pazar

15:00  AHP 2 NO  YENİSANAYİSPOR  - SUSURLUKSPOR

(H) SONER DEMİRAY  (Y) HAYDAR ÖZTÜRK  (Y) MERT KURMAN

U-17 LİGİ  02.02.2020  Pazar

11:00  AHP 4 NO  KARAMAN 1071 SPOR - G.O. PAŞASPOR

(H) İREM HASOĞLU  (Y) SEMA NUR TOPRAK  (Y) ZEYNEP SAVAŞAN

U-15 LİGİ  02.02.2020  Pazar

13:00  AHP 4 NO  BALIKESİR MENTEŞSPOR - BALIKESİR 1905 SPOR

(H) RAMAZAN AYMAZ  (Y) SEMA NUR TOPRAK  (Y) ZEYNEP SAVAŞAN

U-19 LİGİ  02.02.2020  Pazar

15:00  AHP 4 NO  DEMİR SPOR  - DURSUNBEY BLD. SPOR

(H) SELÇUK ÇOBAN  (Y) HASAN GÖKMEN  (Y) EMİRHAN DENİZ

U-15 LİGİ  02.02.2020 Pazar

11:00  ALİBEY     ADASPOR - BURHANİYE BLD. SPOR

(H) BEHCET KORKMAZ (Y) MECİT UÇAR (Y) BERKAY EREL

1-K  02.02.2020 Pazar

14:00 ALİBEY  ADASPOR - HAMDİBEY KAYASPOR

(H) HÜSEYİN KAYA (Y) ARDA YAĞIZ AYDIN (Y) ERCAN UZEL

S. AMATÖR  02.02.2020 Pazar

14:00  ALTINOVA   ALTINOVASPOR - GÖMEÇ BLD. SPOR

(H) BERKAY AĞIŞ (Y) HÜSEYİN AYAZ  (Y) SAMET YILMAZ

1-K  02.02.2020  Pazar

14:00  AYVALIK  BARBAROSSEFASPOR - AKÇAY SARI KIZSPOR

(H) ŞAHİN GÖKÇE  (Y) HÜSEYİN BAĞCI  (Y) BİLGEHAN BULDUK

S.AMATÖR  02.02.2020  Pazar

14:00  BALYA  BALYABLD. SPOR - REŞADİYESPOR

(H) BİRKAN ALTINDAŞ (Y) BURAK NAİM GÖNÜLTAŞ (Y) EMRE ERGUN

1-K  02.02.2020  Pazar

14:00  BURHANİYE  KRFZ  EĞİTİM GELİŞİMSPOR - YENİESNAFSPOR

(H) SERVET DEMİR  (Y) OĞULCAN ÖZCAN  (Y) İSMAİL FURKAN ÇİĞDEM

U-19 LİGİ  02.02.2020  Pazar

14:00  BURHANİYE SENT.  BURHANİYE BLD. SPOR - 1966 EDREMİTSPOR

(H) ATABERK EMİRZE (Y) KORHAN PELVAN (Y) ALPER GÖZEL

U-15 LİGİ  02.02.2020 Pazar

11:00  EDİNCİK  BANDIRMA KARTALGÜCÜ - ERDEKSPOR

(H) ALİ OSMAN UÇAR  (Y) FAHRETTİN OMAÇ  (Y) OSMAN YALÇIN TOROS

U-15 LİGİ  02.02.2020  Pazar

12:30  EDİNCİK  ETİSPOR - 17 EYLÜL GSK

(H) BARIŞ KEMAL YILDIRIM (Y) KIYMET KÖROĞLU (Y) ATAKAN ER

U-15 LİGİ  02.02.2020  Pazar

12:00  EDREMİT  1966 EDREMİTSPOR  - AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR

(H) AYLİN ÖZÇELİK (Y) BATUHAN TAY (Y) ECEM DALYAN

1-K 02.02.2020 Pazar

14:00  EDREMİT  YENİ KIZILKEÇİLİSPOR - KÜÇÜKŞAPÇISPOR

(H) İSMAİL DÜNDAR (Y) MELİH SEVEN (Y) RAFET GÜLGEÇ

S. AMATÖR  02.02.2020  Pazar

15:00  ERDEK  ERDEKSPOR  -  SINDIRGIBLD. SPOR

(H) MEHMET GÜMÜŞBAŞ  (Y) İSA SÜTCÜ  (Y) FIRAT CAN

1-K  02.02.2020 Pazar

14:00   GÖNEN SENT.   TAYFUNSPOR - SARIKÖYSPOR

(H) MERT PEHLİVAN  (Y) BURAK GÖKKURT  (Y) MEHMET AKTAN

1-K  02.02.2020  Pazar

14:00     İVRİNDİ   İVRİNDİ BLD. SPOR -ŞABANLARSPOR

(H) ŞENOL GÖKTEN  (Y) MUSTAFA BAĞCIVAN  (Y) OKTAY İBİŞ

U-17 LİGİ  02.02.2020  Pazar

14:00     KEPSUT   KEPSUTBLD.SPOR - OSMANİYE SPOR

(H) HALİL AYAN  (Y) FURKAN AZİZ ASLAN  (Y) RIDVAN KAYNAK

S. AMATÖR  02.02.2020  Pazar

14:00  KÜÇÜKKÖY  KÜÇÜKKÖYSPOR  -  SAVAŞTEPE BLD. SPOR

(H) GÖKHAN AKAL  (Y) MEHMET BURAK DURAN  (Y) FERHAT ÇİFTÇİ

1-K  02.02.2020  Pazar

12:30     SANAYİ     SANAYİSPOR  -  HASANBEYSPOR

(H) ADEM DOĞUKAN ALTUNTAŞ  (Y) RECEP DUMAN  (Y) AHMET EROL

S. AMATÖR  02.02.2020 Pazar

15:00  SANAYİ    ETİSPOR  - GÖNEN KARŞIYAKASPOR

(H) HAKAN USTUNDAĞ (Y) DOĞAN EGE ÖZER (Y) NİDA KURTER

1-K  02.02.2020  Pazar

13:00  TUZAKÇI  TUZAKÇISPOR -MANYASBLD.SPOR

(H) MEHMET BİLGİ MEDENI  (Y) BERKAY ÇAY (Y) AHMET NECİP SARI

U-14  05.02.2020 Çarşamba

12:30     AHP 1 NO BALIKESİR MENTEŞSPOR -B.Ş BELEDİYESPOR

                                  (H) OĞULCAN ÖZCAN

U-14 05.02.2020 Çarşamba

14:00   AHP 1 NO BANDIRMASPOR -1966 EDREMİTSPOR

                               (H) KADİR KAHRAMAN