Anahtar Kelimeler: Haftanın programı
  • Pazar 32 ° / 19 ° Güneşli
  • Pazartesi 30 ° / 18 ° Güneşli
  • Salı 28 ° / 18 ° Parçalı bulutlu

Balıkesir

12.07.2020

  • İMSAK 03:54
  • GÜNEŞ 05:44
  • ÖĞLE 13:19
  • İKİNDİ 17:15
  • AKŞAM 20:44
  • YATSI 22:26

Haftanın programı

15 HAFTA FUTBOL MÜSABAKALARI

U-12      07.12.2019  Cumartesi

14:00     GÖNEN SENT.   GÖNEN BLD. SPOR - 17 EYLÜL GSK

                                           (H) MEHMET AKTAN

U-14      07.12.2019  Cumartesi

15:00     GÖNEN SENT.   GÖNEN BLD. SPOR - 17 EYLÜL GSK

                                           (H) BURAK GÖKKURT

U-12      07.12.2019 Cumartesi

10:30     SANAYİ        BANDIRMA KARTALGÜCÜ - BANDIRMA GÜCÜ GSK

                                    (H) KADİR DAĞ

U-14      07.12.2019   Cumartesi

11:30     SANAYİ        BANDIRMA GÜCÜ GSK - BANDIRMASPOR

                                    (H) BARIŞ KEMAL YILDIRIM

U-14      07.12.2019   Cumartesi

13:00     SANAYİ       SANAYİSPOR - BANDIRMA KARTAL GÜCÜ

                                   (H) HASAN FATİH RESULOĞLU

S. AMATÖR     07.12.2019   Cumartesi

15:00     SANAYİ       ETİSPOR - ERDEKSPOR

              (H) TURHAN AKBAŞ  (Y) FIRAT CAN (Y) EMRE ERGUN

S. AMATÖR     08.12.2019   Pazar

15:00   AHP 2 NO   BALIKESİR UĞUR GRUP F.K  - KÜÇÜKKÖYSPOR

            (H) EMRE KÜÇÜK  (Y) KADİR DEVRİM  (Y) HASAN HÜSEYİN YAZICILAR

S. AMATÖR  08.12.2019   Pazar

13:00  BALYA    BALYA BLD. SPOR -  G.O. PAŞASPOR

            (H) ZEYNEP İREM SENGİR  (Y) VOLKAN ESEN (Y) BEYTULLAH DEMİRER

S. AMATÖR  08.12.2019   Pazar

14:00  BURHANİYE   BURHANİYE BLD. SPOR - ALTINOVASPOR

            (H) MEHMET GÜMÜŞBAŞ (Y) HÜSEYİN AYAZ (Y) HAYDAR ÖZTÜRK

S. AMATÖR   08.12.2019   Pazar

14:00  DURSUNBEY   DURSUNBEY BLD. SPOR - B.Ş BELEDİYESPOR

            (H) EMRAH AZTEKİN (Y) MUSTAFA BAĞCIVAN (Y) ARDAHAN IŞIK

1-K   08.12.2019   Pazar

12:30  EDİNCİK   BANDIRMA 100 YILSPOR - BOSTANCISPOR

                              Ligden Çekildi

1-K  08.12.2019   Pazar

14:00  EDİNCİK   600 EVLERSPOR - TAYFUNSPOR

            (H) GÖKHAN VARLIK (Y) NİDA KURTER (Y) YAŞAR GÖRKEM ÖZGÖR

S. AMATÖR  08.12.2019   Pazar

14:00  EDREMİT ÇİM  1966 EDREMİTSPOR - SAVAŞTEPE BLD. SPOR

            (H) ERDEM PAŞALI  (Y) İSMAİL FURKAN ÇİĞDEM  (Y) İSMAİL DÜNDAR

S. AMATÖR  08.12.2019   Pazar

13:00  GÖNEN SENT.  KARŞIYAKASPOR - MARMARA ADALAR BLD.SPOR

            (H) SERVET DEMİR  (Y) EMRE ERGUN  (Y) DOĞAN EGE ÖZER

S. AMATÖR  08.12.2019   Pazar

15:00  GÖNEN SENT.  REŞADİYESPOR - YENİSANAYİSPOR

            (H) BORA AKKUŞ  (Y) BATUHAN TAY  (Y) BİLGEHAN BULDUK

1-K  08.12.2019  Pazar

14:00  MANYAS  MANYAS BLDSPOR - HASANBEYSPOR

           (H) BURAK KALKANDELEN  (Y) MUZAFFAR HASANOV  (Y) KIYMET KÖROĞLU

U-16 LİGİ  08.12.2019   Pazar

10:00  SANAYİ  17 EYLÜL GSK  -  ETİSPOR

            (H) ENES BORAZAN (Y) ALİ OSMAN UÇAR (Y) FAHRETTİN OMAÇ

BG  U-15   08.12.2019   Pazar

12:00  SANAYİ   BANDIRMASPOR  -  SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR

            (H) EMRE CAN YILMAZ  (Y) ALPEREN ŞEKER  (Y) DİLARA GÜNAY

BG U-16  08.12.2019   Pazar

14:30  SANAYİ    BANDIRMASPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR

            (H) HAKAN USTUNDAĞ  (Y) FATİH DAYI  (Y) YUSUF BAŞCI

1-K    08.12.2019   Pazar

14:30  SARIKÖY    SARIKÖYSPOR  -  SANAYİSPOR

                  BERKAY AĞIŞ  - ALPER GÜRSOY  - AHMET NECİP SARI  

S. AMATÖR   08.12.2019   Pazar

14:00  SUSURLUK    SUSURLUKSPOR  -  SINDIRGIBLD. SPOR

           (H) BİRKAN ALTINDAŞ  (Y) BURAK NAİM GÖNÜLTAŞ  (Y) CENGİZHAN IŞIK

1-K  08.12.2019   Pazar

13:00  TUZAKÇI    TUZAKÇISPOR  -  PAŞAÇİFTLİKSPOR

            (H) KAZİM KÜÇÜKER  (Y) ÖZMEN ERDOGAN  (Y) FURKAN AZİZ ASLAN

U-19 LİGİ   11.12.2019   Çarşamba

15:00  AHP BEL.    B.Ş BELEDİYESPOR  -  ETİSPOR

           (H) HALİL AYAN (Y) KORHAN PELVAN (Y) UMUT SAYAN

U-12    11.12.2019  Çarşamba

14:00  SANAYİ    BANDIRMA GÜCÜ GSK - BANDIRMASPOR

                             (H) KADİR DAĞ

U-12   11.12.2019   Çarşamba

15:00  SANAYİ    17 EYLÜL GSK - BANDIRMA KÖRFEZ SPOR

                             (H) EZGİ SU PATLI