Anahtar Kelimeler: Günün sonuçları
  • Çarşamba 28 ° / 17 ° Güneşli
  • Perşembe 29 ° / 15 ° Güneşli
  • Cuma 30 ° / 15 ° Güneşli

Balıkesir

15.07.2020

  • İMSAK 03:58
  • GÜNEŞ 05:46
  • ÖĞLE 13:20
  • İKİNDİ 17:15
  • AKŞAM 20:43
  • YATSI 22:23

Günün sonuçları

Amatör liglerde hafta içi mesai 9 karşılaşma ile devam etti.

U-17 LİGİ  G.O. PAŞASPOR  1-11  BALIKESİR MENTEŞSPOR

U-17 LİGİ  OSMANİYE SPOR   3-4  BİGADİÇ SPOR

U-17 LİGİ  AYVALIKGÜCÜBLD. - KÜÇÜKKÖY  (TATİL)

U-17 LİGİ  BURHANİYE BLD.   1-2  1966 EDREMİTSPOR

U-17 LİGİ  GÖMEÇ BLD. SPOR 2-2 2008 YENİ MAH.

U-17 LİGİ  HASANBEYSPOR 1-2 GÖNEN BLD. SPOR

U-17 LİGİ  GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR 1-4  ERDEKSPOR

U-17 LİGİ  TAYFUNSPOR 3-0 ÇELİKSPOR

U-17 LİGİ  HAVRAN FATİH BLD.  1-8  BARBAROSSEFA

U-17 LİGİ  ETİSPOR  0-4  B.Ş BELEDİYESPOR

                         U-14  29.01.2020  Çarşamba

14:30  AHP 1 NO  B.Ş BELEDİYESPOR - AYVALIKGÜCÜBLD.  (H) ALPER ÇAKIR

                         U-14  29.01.2020  Çarşamba

14:00  AHP 2 NO  BALIKESİR MENTEŞSPOR - BANDIRMASPOR  (H) EMRE ERGUN

                        1-K  29.01.2020  Çarşamba

14:00 AYVALIK  2008 YENİ MAH.SPOR - YENİ KIZILKEÇİLİSPOR

                        1-K  29.01.2020  Çarşamba

12:30  EDREMİT  AKÇAYSARIKIZSPOR -  ADASPOR

                       1-K   29.01.2020  Çarşamba

14:30  EDREMİT  YENİESNAFSPOR  -BARBAROSSEFASPOR

                       1-K  29.01.2020  Çarşamba

14:00  HAVRAN  KÜÇÜKŞAPÇISPOR-KRFZ EĞİTİM GELİŞİMSPOR

                     U-17 LİGİ  30.01.2020  Perşembe

11:00  AYVALIK  2008 YENİMAH. SPOR  -  AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR

(H) SEFA AKYOL  (Y) HÜSEYİN AYAZ  (Y) RIDVAN KAYNAK

                   U-17 LİGİ  30.01.2020  Perşembe

13:00  AYVALIK  BARBAROSSEFASPOR - GÖMEÇ BLD. SPOR

(H) HÜSEYİN AYAZ (Y) SEFA AKYOL (Y) RIDVAN KAYNAK

                  U-17 LİGİ  30.01.2020  Perşembe

14:00  EDREMİT  1966 EDREMİTSPOR  -  HAVRANFATİH BLD. SPOR

(H) ARDA YAĞIZ AYDIN  (Y) MELİH SEVEN  (Y) FURKAN AZİZ ASLAN

                  U-17 LİGİ  30.01.2020  Perşembe

14:00  GÖNEN SENT.  GÖNEN BLD .SPOR - TAYFUNSPOR

(H) BERK AK (Y) BARIŞ KEMAL YILDIRIM (Y) ALİ OSMAN UÇAR

                  U-17 LİGİ  30.01.2020  Perşembe

13:00  KÜÇÜKKÖY  KÜÇÜKKÖYSPOR - BURHANİYE BLD. SPOR

(H) GEZMIŞ SARI (Y) SERVET DEMİR (Y) OKTAY İBİŞ

                 U-17 LİGİ  30.01.2020  Perşembe

12:00  SANAYİ    ÇELİKSPOR - GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR

(H) KORHAN PELVAN (Y) RECEP DUMAN (Y) EMİRHAN DENİZ

                17 LİGİ  30.01.2020  Perşembe

14:00     SANAYİ  17 EYLÜL GSK -HASANBEYSPOR

(H) RECEP DUMAN (Y) KORHAN PELVAN (Y) EMİRHAN DENİZ