Anahtar Kelimeler: Günün sonuçları
  • Salı 32 ° / 18 ° Güneşli
  • Çarşamba 30 ° / 17 ° Güneşli
  • Perşembe 30 ° / 18 ° Güneşli

Balıkesir

04.08.2020

  • İMSAK 04:25
  • GÜNEŞ 06:04
  • ÖĞLE 13:20
  • İKİNDİ 17:11
  • AKŞAM 20:26
  • YATSI 21:58

Günün sonuçları

Süper Amatör lig 4 karşılaşma ile başladı

     7 HAFTA FUTBOL MÜSABAKALARI

           12 EKİM CUMARTESİ

   SÜPER AMATÖR LİG                                                                               

YENİ SANAYİSPOR - GÖNEN KARŞIYAKASPOR     6-0

B.Ş BELEDİYESPOR - HAVRAN FATİH BLD. SPOR    0-0

KÜÇÜKKÖY  KÜÇÜKKÖYSPOR - SAKARYASPOR   2-0

               SANAYİ  ETİSPOR - SUSURLUKSPOR         2-1

    U-14   LİG                                                           

-GÖNEN BLD.SPOR ? SANAYİSPOR     3-0             

-BANDIRMASPOR    - 17 EYLÜL GSK    5-0

    U-12 LİG                                                      

-BANDIRMA GÜCÜ GSK - 17 EYLÜL GSK        0-0

 -BANDIRMASPOR   -   GÖNEN BLD. SPOR     2-1

 -BND  KARTALSPOR ? BND. KÖRFEZ SPOR     1-1

                    13 EKİM PAZAR

S.AMATÖR LİG

16:00 AHP 2 NO  G.O. PAŞASPOR - REŞADİYESPOR 

                              ZEYNUR ÇAKIR - BURAK NAİM GÖNÜLTAŞ - MERT KURMAN

S.AMATÖR LİG

15:00 ALTINOVA  ALTINOVASPOR - 1966 EDREMİTSPOR 

                                AHMET BALKAN - HÜSEYİN AYAZ - SELÇUK ÇOBAN

S.AMATÖR LİG

14:00 AVŞA  MARMARA ADALAR BLD.SPOR - SINDIRGI BLD.SPOR

                       KADİR BEYAZ - EKREM SÖĞÜTÇÜK - İSMAİL DÜNDAR

S.AMATÖR LİG

15:00 BURHANİYE  BURHANİYE BLDSPOR - DURSUNBEY BLD.SPOR 

                                  TALHA ÖZTÜRK - BEYTULLAH DEMİRER - ALPER ÇAKIR

S.AMATÖR LİG                

15:00 ERDEK  ERDEKSPOR ? BALYA BLD. SPOR 

                         ADNAN DENİZ KAYATEPE - ENES BİROĞLU - HASAN HÜSEYİN YAZICILAR

1-KÜME              

12:00 GÖNEN SENT.  TAYFUNSPOR - TUZAKÇISPOR  

                                      GÖKHAN VARLIK - MUHAMMED ALİ YOLERİ - DİLARA GÜNAY

1-KÜME              

14:00 GÖNEN SENT.  BOSTANCISPOR - PAŞAÇİFTLİKSPOR 

                                      BERHAN YOLDAŞ - HAYDAR ÖZTÜRK - ARDAHAN IŞIK

1-KÜME              

14:00 HASANBEY  HASANBEYSPOR - 600 EVLERSPOR 

                                ARDA MERAL - MUHAMMET SARI - ELİF ÇILASIN

U-14     

10:30 SANAYİ  BANDIRMA KARTALGÜCÜ - BANDIRMA GÜCÜ GSK    MUSTAFA BAYRAM

BG U-15              

12:00 SANAYİ  BANDIRMASPOR - SANCAKTEPE F.K A.Ş 

                          MERT PEHLİVAN - İSMAİL ÖMÜR AŞIK - FURKAN ÖZTÜRK

BG U-16              

14:30 SANAYİ   BANDIRMASPOR - SANCAKTEPE F.K A.Ş 

                           BERKAY AĞIŞ - FATİH DAYI - FİKRİYE İŞBİLEN

1-KÜME              

16:00 SANAYİ   SANAYİSPOR - BANDIRMA 100 YIL SPOR 

                           TURHAN AKBAŞ - EMRE ERGUN - YİĞİTCAN KANER

1-KÜME              

14:00 SARIKÖY SARIKÖYSPOR - MANYAS BLD. SPOR

                            MEHMET GÜMÜŞBAŞ - MUSTAFA BAĞCIVAN - YUSUF BAŞCI

S.AMATÖR        

15:00 SAVAŞTEPE SAVAŞTEPE BLD.SPOR - GÖMEÇ BLD. SPOR 

                                MUHAMMET  TAHA ONAT - FIRAT CAN - MURAT CAN KOÇAK