2016/2017 SEZONU 17. HAFTA PROGRAMI
10 ARALIK 2016 CUMARTESİ
U-17 LİG ETİSPOR TAYFUNSPOR 1-3
U-19 LİG BANDIRMASPOR ETİSPOR Hükm. 3-0
U-19 LİG GÖNEN BLD. SPOR SUSURLUKSPOR 9-0
SÜPER LİG 600 EVLERSPOR MANYAS BLD. SPOR 1-10
11 ARALIK 2016 PAZAR
11:00 BANDIRMASPOR G.B.E. SPOR U-15 A. OPAKBAY M. ASLANTEKİN M. C. GÜZEL SANAYİ
14:00 CEYLANSPOR BARBAROSSEFASPOR S.L A. GARGİ O. İÇELGÜÇ M. ÖZ AHP-1
14:00 BALYA BLD. SPOR ADASPOR S.L M. ÇİĞDEM TALHA ÖZTÜRK F. İŞBİLEN BALYA
14:30 BİGADİÇ BLD. SPOR BURHANİYE BLD. S.L A. AYAZ S. UZUN N. GAZAN BİGADİÇ
14:00 SAVAŞTEPE BLD B.Ş B. SPOR S.L H. KOCADAĞLI O. YOLDAŞ C. SEDEF S.TEPE
14:00 HAVRAN FATİH. ALTINOVASPOR S.L B.GÖLEN O.B.AKDUMAN B.N.GÖNÜLTAŞ HAVRAN
14:00 C.M.SANAYİSPOR KÜÇÜKKÖYSPOR S.L İ.MERAL S.DEMİR K.DEVRİM BURHANİYE
11:00 TAYFUNSPOR G. KARŞIYAKASPOR U-15 L. BORAZAN B. KURT M. TAN GÖNEN
12:30 GÖNEN BLD. SPOR 600 EVLERSPOR U-17 A.MERAL R.DUMAN V.ESEN GÖNEN
14:30 TAYFUNSPOR SANAYİSPOR 1.K R.DUMAN V.ESEN A.MERAL GÖNEN SENT.
14:00 HASANBEYSPOR REŞADİYESPOR 1.K C. YILMAZ F. DAYI T.TAMER HASANBEY
11:00 BANDIRMASPOR ERDEKSPOR U-17 F. ÜNLÜ R. ERTEKİN E. B. SADAY EDİNCİK
13:00 MAR.ADALAR BLD G. KARŞIYAKASPOR 1.K O. ÇAKIR Z. ÇAKIR F. CAN EDİNCİK
12:00 OCAKLARSPOR KIZIKSASPOR 1.K B. FIRLA S. ÖĞE E. SARI OCAKLAR
14:30 E. DÜZLERSPOR SARIKÖYSPOR 1.K S. ÖĞE B. FIRLA E. SARI OCAKLAR
15 ARALIK 2016 PERŞEMBE
15:00 G. KARŞIYAKASPOR GÖNEN BLD. U-15 R.KARADAŞ D.E.ÖZER M.C.GÜZEL GÖNEN
15:00 G.B. EĞİTİMSPOR TAYFUNSPOR U-15 F.DEMİR H.İ.TOZOĞLU E.B.SADAY SANAYİ
12 ARALIK 2016 PAZARTESİ FUTSAL MARMARA GENÇ ERKEKLER
10:00 BANDIRMA R. GENCER MTAL - BANDIRMA Ö.E. KAVRAM A.K.ŞEN M.PEHLİVAN M.ÖZ Ş.M.G. SALN
11:00 ERDEK KAPIDAĞ MTAL - BANDIRMA AYYILDIZ A.L A.K.ŞEN M.PEHLİVAN M.ÖZ Ş.M.G. SALONU
14 ARALIK 2016 ÇARŞAMBA FUTSAL MARMARA GENÇ ERKEKLER
10:00 BANDIRMA ENERJİSA FEN L. BANDIRMA K. PİRECİ A.L A. K. ŞEN M. PEHLİVAN M. ÖZ Ş.M.G. SALON
12 ARALIK 2016 PAZARTESİ FUTSAL MARMARA GENÇ KIZLAR
12:00 BANDIRMA Ş.M.G A.L - BANDIRMA AYYILDIZ A.L A.TÜRKOĞLU B.KURT E.BORAZAN Ş.M.G. SALONU
13:00 GÖNEN MİRCİLER MTAL - BANDIRMA A. S. M. L A. TÜRKOĞLU B. KURT E. BORAZAN Ş.M.G. SALONU
14 ARALIK 2016 ÇARŞAMBA FUTSAL MARMARA GENÇ KIZLAR
12:00 BANDIRMA Ş.M.G A.L GÖNEN MİRCİLER MTAL S. ESEN A. TÜRKOĞLU B. YİĞİT Ş.M.G. SALON
13:00 BANDIRMA AYYILDIZ A.L BANDIRMA İ.MKB S. ESEN A. TÜRKOĞLU B. YİĞİT Ş.M.G. SALON
BAL LİG 9. GRUP
11/12 14:00 Alaşehir Belediyespor Gönen Belediyespor
11/12 14:00 Bandırma Etispor Karabiga Belediye
11/12 14:00 Erdekspor Somaspor
11/12 14:00 Kocaçeşmespor Alaçatıspor
11/12 14:00 Yeni Çanspor Ayvalıkgücü Belediyespor
11/12 14:00 Çiftay Yeşilovaspor Turgutluspor
Voleybol 2.Lig Bayanlar 2. Grup 7. Hafta Programı
ERDEK SPOR 3-1 FMV IŞIK OKULLARI
11.12.2016 İst.(İTÜ A. Ağa Mrk.) 14:00 ESENLER VYBL - BAHÇELİEVLER VOL.
11.12.2016 İst. (Sarıyer Sl.) 14:00 SARIYER BLD. - BAHÇELİEVLER BLD.
11.12.2016 Yalova (90.Yıl) 12:00 ÇİFTLİKKÖY BLD.- BALIKESİR DSİ
HENTBOL Bayanlar 1. Lig 2016 - 2017 9. Hafta Programı
BAY - BURSAGÜCÜ GENÇLIK SK
11.12.2016 13:00 1453 ÜSKÜDAR SPOR KLB - KEMALPASA ATA GENÇLİK SK
11.12.2016 14:00 POLATLI BELEDIYESI SPOR - ANKARA GAZİ PASİFİK SK
11.12.2016 13:00 SIVAS BELEDIYE SPOR KLB - MUDANYA BLD. DINÇSPOR
11.12.2016 15:00 METROPOL SPOR KLB. - ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
11.12.2016 15:00 BANDIRMASPOR - RIZE PAZAR SP. KLB.
11.12.2016 13:00 ANADOLU ÜNV. GNÇ. SP. KLB. - MUGLA YALIKAVAK SPOR