Anahtar Kelimeler: ' sandık yarışını kazandı
  • Salı 17 ° / 5 ° Güneşli
  • Çarşamba 18 ° / 2 ° Güneşli
  • Perşembe 14 ° / 4 ° Bulutlu

Balıkesir

25.02.2020

  • İMSAK 06:19
  • GÜNEŞ 07:42
  • ÖĞLE 13:27
  • İKİNDİ 16:31
  • AKŞAM 19:02
  • YATSI 20:19

CHP'de sandık yarışını Panç kazandı

Panç 219 oyla ilçe başkanı seçilirken, Bahar’a 120, Yankol’a 11 oy çıktı 4 oy geçersiz sayıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bandırma ilçe örgünün 37’inci olağan kongresinde ilçe başkanlığına Dr. Selim Panç getirildi. İlçe başkanlığı için seçime Dr. Selim Panç, Hüseyin Bahar ve Gökhan Yankol’a ait listeler katıldı. Oylama sonunda Panç 219 oyla ilçe başkanı seçilirken, Bahar’a 120, Yankol’a 11 oy çıktı4 oy geçersiz sayıldı.

Eski milletvekili ve Bandırma Belediyesi eski başkanı Sedat Pekel’in divan başkanlığında gerçekleşen kongrede Panç’ın yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluştu:

Ömer Aksoy, Gülsün Antalyalı, İsmail Ömür Âşık, Mehmet Atak, Nutku Bilgin, Kemal Borazan, Hüseyin Çeri, Dilek Durukan, Mustafa Deniz Görkem, Canfeda İl, Kadir Kalbişen, Neslihan Karabacak, Ebru Karakaş, Yener Ok, Barış Tütüncü, Metin Turan

İL DELEGELERİ

Mustafa Cengiz Acar, Besalet Adak, Selma Akın, Cevdet Aksakal, Birol Aktoprak, Serkan Akver, Güler Akyazar, Ahmet Alp, Naci Arabacıoğlu, Hüsnü Atay, Bahadır Aybakan, İlkay Aydoğan, Necdet Aytekin, Sadullah Batur, Ali Beygiret, Kıvanç Borazan, Erhan Boz, Necdet Ceyhan, Burhan Ceyhan, Mürteza Çağlayan, Turgut Çam, Ahmet Çavuş, Aydın Çelik, İlhami Deniz, Göker Duru, Gülsüm Durukan, Sebahattin Ece, Müfit Efe, İbrahim Engin, Ertan Erengin, Özer Ergün, Yeşim Eroğlu, Tacettin Eroğlu, İsmail Eryılmaz, Ahmet Göçmez, Ali Gülen, Bedriye Güler, Ali Günay, Zeki Gürpınar, Namık Havutça, Temel Hekimoğlu, Sefer Karahan, Hasan Kartal, Emine Kaya, Haydar Celal Kaya, Ömer Lütfi Kayalar, Mustafa Koçyiğit, Mustafa Koçyiğit, İsmail Koçyiğit, Recep Kum, Arda Kurtbaş, Sedat Kutbek, Varol Memişler, Dursun Mirza, Ayfer Ok, Deniz Özcan, Seher Öztürk, Muazzez Palta, Selim Panç, Sedat Pekel, Yılmaz Peyniryemez, Remzi Poyraz, Gönül Karabulut Özdemir, Nazım Salı, Cumhur Sevim, Raif Sevinç, Tarık Sezer, Erol Soyudal, Şaban Sönmezer, Arif Şen, Mehmet Şen, Ramazan Şenol, Hayri Turna, Erol Tarlı, Niyazi Telli, Mustafa Topçu, Tolga Tosun, Seda Tosun, Metehan Turan, Mehmet Tüm, Halit Türker, Rıdvan Usta, Halil Kadir Ünlü, Can Üretmen, Metin Yalçınkaya

HÜSEYİN BAHAR’IN YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Onur Aydemir, İlyas Murat Batıer, Hasip Beycan, Zülal Elcil, Yaren Fidan, Sevcan Fidan, Ahmet Gedik, Yıldız Kahraman, Yüksel Koç, Gülay Mutlu, Nilgün Özbek, Murat Hatip Özcan, Şüeda Pekcan, Uğur Salur, Cumalı Söylemez

GÖKHAN YANKOL’UN YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Berna Edindik Ayman, Cihan Batu, Simge Çavuşoğlu, Mehmet Çölgeçen, Mehmet Doğan, Hakan Eloğlu, Hande Doğa Gazioğlu, Volkan Gözükara, Uğur Güder, Ali İşbilir, Beyza Munise Lokmacı, Cahit Sıtkı Nacar, Ergül Oral, Feriye Büşra Turhan, Anıl Uluçay, Korkmaz Yavaş