Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Modern Pentatlon Federasyonu tarafından Lazer Run yarışları hafta sonu Bandırma General Balcı çamlığında yapıldı.
Yarışmaya Bursa, Antalya, Diyarbakır, Kocaeli ve Balıkesir illerinden 45’i Bandırma’dan olmak üzere toplamda 165 sporcu katıldı.
U-9, U-11, U-13, U-15, U-17, U-19 ve Master sporcuların yarıştığı Organizasyon ile gerçekleştiren yarışlarda Bandırma Gençlik ve Spor müdürlüğüne destek veren Bandırma kaymakamlığı, Balıkesir Gençlik ve spor Müdürlüğü, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Bandırma belediyesi, Bandırma Kızılay şubesi, Turkuaz işletmesi ve Grand Asya Oteli'ne teşekkür edildi.
Türkiye Modern Pentatlon Federasyonunun Bandırma'da düzenlemiş olduğu
Laser Run Şehir Turu 3. Yarışında Bandırmalı sporcuların aldıkları dereceler.
U-9 Kızlar Kategorisinde
Bandırma 17 Eylül Gençlik Spor Kulübü sporcularından
Ela Alya Çelik Türkiye 1. oldu.
U-9 Erkekler Kategorisinde
Bandırma 17 Eylül Gençlik Spor Kulübü sporcusu
Yavuz Burak Hacıosmanoğlu Türkiye 4. oldu.
U-11 Kızlar Kategorisinde
Bandırma 17 Eylül Gençlik Spor Kulübü sporcusu
Gülsemin Kül Türkiye 2. oldu.
U-13 Kızlar Kategorisinde
Eti Spor Kulübü sporcusu
Defne Berrak Gürel Türkiye 1. oldu.
Eti Spor Kulübü sporcusu
Zeynep Ay Türkiye 2. oldu.
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü sporcusu
Ebrar Keçici Türkiye 3. oldu.
U-13 Erkekler Kategorisinde
Bandırma 17 Eylül Gençlik Spor Kulübü sporcusu
Seyit Ahmet Kül Türkiye 1. oldu.
Bandırma 17 Eylül Gençlik Spor Kulübü sporcusu
Ömer Şerif Özbek Türkiye 2. oldu.
Bandırma 17 Eylül Gençlik Spor Kulübü sporcusu
Batuhan Eymen Çelik Türkiye 4. oldu.
U-15 Kızlar Kategorisinde
Eti Spor Kulübü sporcusu
Almina Yetilmezer Türkiye 2. oldu.
U-15 Erkekler Kategorisinde
Bandırma 17 Eylül Gençlik Spor Kulübü sporcusu
Mehmet Kerem Yücel Türkiye 2. oldu.
Eti Spor Kulübü sporcusu
Efe Talha Işık Türkiye 3. oldu.
U-17 Erkekler Kategorisinde
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü sporcusu
Enes Doğan Özdemir Türkiye 2. oldu.
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü sporcusu
Ömer Tüten Türkiye 3. oldu.