Anahtar Kelimeler: . haftanın toplu sonuçları
  • Salı 17 ° / 5 ° Güneşli
  • Çarşamba 18 ° / 2 ° Güneşli
  • Perşembe 14 ° / 4 ° Bulutlu

Balıkesir

25.02.2020

  • İMSAK 06:19
  • GÜNEŞ 07:42
  • ÖĞLE 13:27
  • İKİNDİ 16:31
  • AKŞAM 19:02
  • YATSI 20:19

21. haftanın toplu sonuçları

Amatör Liglerde 21. hafta toplu sonuçlar ve Puan cetvelleri

21 HAFTA TOPLU SONUÇLAR

U-15 LİGİ   BALIKESİR YILDIZ SPOR   0-3   BALIKESİR MENTEŞSPOR

U-15 LİGİ  YENİSANAYİSPOR 3-0  HALALCASPOR

U-15 LİGİ   BALIKESİR 1905 SPOR   4-1   KEPSUTBLD.SPOR

U-17 AKADEMİ BALIKESİRSPOR  2-3  ADANA DEMİRSPOR

U-19 AKADEMİ  BALIKESİRSPOR  0-0  ADANA DEMİRSPOR

U-19 LİGİ   DEMİR SPOR   0-1   ETİSPOR

U-19 LİGİ   B.Ş BELEDİYESPOR   4-0   G.O. PAŞASPOR

U-15 LİGİ  ADASPOR  2-4  2008 YENİ MAH.SPOR

1-KÜME    ETİBORSPOR 2-0  HOTAŞLAR BİRLİKSPOR

U-19 LİGİ   BURHANİYE BLD.SPOR  7-0  HAVRAN FATİH BLD.SPOR

U-15 LİGİ   DURSUNBEY BLD.SPOR  0-11  B.Ş BELEDİYESPOR

U-19 LİGİ   DURSUNBEY BLD.SPOR  1-5  BİGADİÇ SPOR

U-15 LİGİ   ETİSPOR  7-2  BANDIRMA GÜCÜ GSK

U-15 LİGİ  17 EYLÜL GSK  2-0  GENÇLERBİRLİĞİ EĞİMSPOR

U-15 LİGİ  1966 EDREMİTSPOR  1-1  BURHANİYE BLD.SPOR

U-19 LİGİ  1966 EDREMİTSPOR  - MİSAFİR TAKIM ÇEKİLDİ

U-15 LİGİ  ERDEKSPOR  0-10  GÖNEN BLD. SPOR

U-15 LİGİ  KÜÇÜKKÖYSPOR  1-0  AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR

BG U-17    BANDIRMASPOR  0-0  BÜYÜK ÇEKMECE TEPECİK A.Ş

BG U-19    BANDIRMASPOR  0-0  BÜYÜK ÇEKMECE TEPECİK A.Ş

S. AMATÖR  BALIKESİR UĞUR GRUP F.K  3-1  DURSUNBEY BLD.SPOR

S. AMATÖR  G.O. PAŞASPOR 1-0  GÖNEN KARŞIYAKASPOR

U-14  AKADEMİ   BALIKESİRSPOR  0-4  İTTİFAK H. KONYASPOR

U-15 AKADEMİ BALIKESİRSPOR  0-1  İTTİFAK H. KONYASPOR

S. AMATÖR  YENİSANAYİSPOR  0-1  SINDIRGIBLD. SPOR

1-KÜME  YAKUPKÖYSPOR   0-2  ŞABANLARSPOR

1-KÜME  YENİCESPOR  7-9  PAMUKÇUBLD.SPOR

1-KÜME  NERGİZSPOR  8-0  CEYLANSPOR

S. AMATÖR  B.Ş BELEDİYESPOR  3-1  GÖMEÇ BLD. SPOR

S. AMATÖR  ALTINOVASPOR  2-0  SAKARYASPOR

S. AMATÖR MARMARA ADALAR BLD.SPOR  3-2  SUSURLUKSPOR

1-KÜME  HAMDİBEY KAYASPOR  2-2  2008 YENİMAH.SPOR

1-KÜME  BARBAROSSEFASPOR  2-0  KÜÇÜKŞAPÇISPOR

S. AMATÖR  BURHANİYE BLD.SPOR  1-1  1966 EDREMİTSPOR

1-KÜME  KRFZ EĞİTİM GELİŞİMSPOR  -  ADASPOR oynanmadı!...

1-Küme  PAŞAÇİFTLİKSPOR  1-3  SARIKÖYSPOR

1-KÜME  AKÇAY SARI KIZSPOR  2-5  YENİ KIZILKEÇİLİSPOR

S. AMATÖR  ERDEKSPOR  1-0  REŞADİYESPOR

1-KÜME  TAYFUNSPOR  0-7  SANAYİSPOR

1-KÜME   HASANBEYSPOR  3-0  BOSTANCISPOR (hük.)

1-KÜME   İVRİNDİ BLD. SPOR  0-0  TATLIPINARSPOR

1-KÜME   KEPSUTBLD.SPOR  6-2  AYŞEBACI FATİHSPOR

S. AMATÖR  KÜÇÜKKÖYSPOR  0-0  HAVRAN FATİH BLD. SPOR

1-KÜME  MAHMUDİYESPOR  1-1  KARAMANKÖYSPOR

1-KÜME  BANDIRMA 100 YILSPOR  3-0  MANYAS BLD.SPOR

S. AMATÖR   ETİSPOR  4-2  BALYABLD. SPOR

1-KÜME  BABAKÖYSPOR  0-2  HALALCASPOR

1-KÜME  TUZAKÇISPOR  0-1  600 EVLERSPOR

U-16 LİGİ  20.01.2020  Pazartesi

12:00  AHP 2 NO  BALIKESİR YILDIZ SPOR  -  B.Ş BELEDİYESPOR

(H) ENVER CAN AKBULUT  (Y) MELİH SEVEN  (Y) RIDVAN KAYNAK

U-16 LİGİ  20.01.2020  Pazartesi

14:00  AHP 2 NO  BALIKESİR MENTEŞSPOR - KEPSUTBLD.SPOR

(H) YUNUS EMRE ATİK  (Y) OKTAY İBİŞ  (Y) KORHAN PELVAN

U-16 LİGİ  20.01.2020  Pazartesi

12:00  AYVALIK  2008 YENİ MAH.SPOR - GÖMEÇ BLD. SPOR

(H) MEHMET BURAK DURAN  (Y) SERAP YENİGÜN  (Y) BERKAY EREL

U-16 LİGİ  20.01.2020  Pazartesi

14:00  AYVALIK  BARBAROSSEFASPOR - BURHANİYE BLD.SPOR

(H) SERAP YENİGÜN (Y) MEHMET BURAK DURAN (Y) ECEM DALYAN

U-16 LİGİ  20.01.2020  Pazartesi

14:00  DURSUNBEY  DURSUNBEY BLD.SPOR - BALIKESİR 1905 SPOR

(H) EMRE ERGUN  (Y) ERCAN UZEL  (Y) MELİSA ÇÜRÜK

U-15 LİGİ  22.01.2020  Çarşamba

13:00 AHP 2 NO  HALALCASPOR - BALIKESİR 1905 SPOR

(H) EMİRHAN DENİZ (Y) BEYZA ESEN (Y) KORHAN PELVAN

U-15 LİGİ  22.01.2020  Çarşamba

15:00 AHP 2 NO BALIKESİR MENTEŞSPOR - DURSUNBEY BLD.SPOR

(H) DOĞUKAN GÜNDOĞAN (Y) YAŞAR GÖRKEM ÖZGÖR (Y) RAFET GÜLGEÇ

U-15 LİGİ  22.01.2020  Çarşamba

14:00  AHP BEL.TES  B.Ş BELEDİYESPOR - YENİSANAYİSPOR

(H) MELİH SEVEN  (Y) SEFA AKYOL  (Y) RIDVAN KAYNAK

U-15 LİGİ  22.01.2020  Çarşamba

14:00  KEPSUT  KEPSUTBLD.SPOR - BALIKESİR YILDIZ SPOR

(H) GEZMIŞ SARI (Y) ENVER CAN AKBULUT (Y) MELİSA ÇÜRÜK

U-15 LİGİ  22.01.2020 Çarşamba

12:00  SANAYİ  BANDIRMA KARTALGÜCÜ - ETİSPOR

(H) HASAN FATİH RESULOĞLU (Y) MUZAFFAR HASANOV (Y) ALİ OSMAN UÇAR

U-15 LİGİ  22.01.2020  Çarşamba

14:00  SANAYİ  BANDIRMA GÜCÜ GSK - 17 EYLÜL GSK

(H) TUNAHAN AYLAN (Y) MEHMET AKTAN (Y) BURAK GÖKKURT

U-15 LİGİ  22.01.2020  Çarşamba

14:00  SUSURLUK  GENÇLERBİRLİĞİ EĞİMSPOR - ERDEKSPOR

(H) ERCAN UZEL  (Y) ALPER GÖZEL  (Y) OKTAY İBİŞ

U-14  23.01.2020  Perşembe

14:00  AHP 1 NO  AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR - BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) RECEP DUMAN

U-14  23.01.2020  Perşembe

14:00  AHP 2 NO  1966 EDREMİTSPOR - B.Ş BELEDİYESPOR

(H) HÜSEYİN AYAZ