Anahtar Kelimeler: . Haftanın programı
  • Pazartesi 12 ° / 1 ° Güneşli
  • Salı 18 ° / 3 ° Güneşli
  • Çarşamba 16 ° / 2 ° Parçalı bulutlu

Balıkesir

17.02.2020

  • İMSAK 06:29
  • GÜNEŞ 07:52
  • ÖĞLE 13:28
  • İKİNDİ 16:24
  • AKŞAM 18:53
  • YATSI 20:11

20. Haftanın programı

20. HAFTA FUTBOL MÜSABAKALARI

   U-12  11.01.2020  Cumartesi

   13:15  AHP 1 NO   CENNET AYAĞISPOR - 17 EYLÜL GSK

   (H) YUSUF BAŞCI

   S. AMATÖR  11.01.2020  Cumartesi

   14:00   BALYA  BALYABLD. SPOR - ERDEKSPOR

   (H) MERT BAYKAL (Y) AYDIN BARAN TEK (Y) ALPEREN ŞEKER

   S. AMATÖR  11.01.2020  Cumartesi

   14:00 GÖNEN SENT.  GÖNEN KARŞIYAKASPOR - YENİSANAYİSPOR

   (H) SABRİ ÖĞE (Y) SAMET YILMAZ (Y) ARDAHAN IŞIK

   U-15 LİGİ  11.01.2020  Cumartesi

   11:00  SANAYİ  BANDIRMA GÜCÜ GSK  -  BANDIRMAKARTALGÜCÜ

   (H) MEHMET AKTAN (Y) BURAK GÖKKURT (Y) ALİ OSMAN UÇAR

   U-19 LİGİ  11.01.2020 Cumartesi

   13:00  SANAYİ   ETİSPOR  - DURSUNBEY BLD.SPOR

   (H) YELİZ YILDIZ (Y) SEMA NUR TOPRAK (Y) EMİRHAN DENİZ

   U-15 LİGİ  11.01.2020 Cumartesi

   12:00  SUSURLUK  GENÇLERBİRLİĞİ EĞİMSPOR - ETİSPOR

   (H) RAFET GÜLGEÇ (Y) ARDA YAĞIZ AYDIN (Y) RIDVAN KAYNAK

   S. AMATÖR  12.01.2020 Pazar

   15:00  AYVALIK  SAKARYASPOR - KÜÇÜKKÖYSPOR

   (H) ZEYNEP İREM SENGİR (Y) FIRAT CAN (Y) YELİZ YILDIZ

   S. AMATÖR  12.01.2020 Pazar

   13:00  BİGADİÇ  SINDIRGIBLD. SPOR - MARMARA ADALAR BLD.SPOR

    (H) KEREM KUŞBAZOĞLU (Y) SELÇUK ÇOBAN (Y) DOĞAN EGE ÖZER

   S. AMATÖR  12.01.2020 Pazar

   14:00  DURSUNBEY  DURSUNBEY BLD.SPOR - BURHANİYE BLD.SPOR

   (H) AHMET KEMAL ŞEN (Y) MELİH AKCA (Y) MUZAFFAR HASANOV

   1-K  12.01.2020 Pazar

   14:00  EDİNCİK  600 EVLERSPOR - BANDIRMA 100 YILSPOR

   (H) BİRKAN ALTINDAŞ (Y) ALPER GÜRSOY (Y) YUSUF BAŞCI

   1-K  12.01.2020 Pazar

   13:00  EDREMİT  YENİ KIZILKEÇİLİSPOR - YENİESNAFSPOR

   (H) HALİL AYAN (Y) MECİT UÇAR (Y) BEYZA ESEN

   S. AMATÖR  12.01.2020  Pazar

   14:00  EDREMİT ÇİM  1966 EDREMİTSPOR - ALTINOVASPOR

   (H) EMRE CAN YILMAZ (Y) HAYDAR ÖZTÜRK (Y) NİDA KURTER

   S. AMATÖR  12.01.2020 Pazar

   14:00  GÖMEÇ  GÖMEÇ BLD. SPOR - SAVAŞTEPE BLD. SPOR

   (H) SERTAÇ UZUN (Y) FERHAT ÇİFTÇİ (Y) SERAP YENİGÜN

   S. AMATÖR  12.01.2020 Pazar

   14:30  GÖNEN SENT.  REŞADİYESPOR - G.O. PAŞASPOR

   (H) ARDA MERAL (Y) İSA SÜTCÜ (Y) HASAN HÜSEYİN YAZICILAR

   1-K  12.01.2020 Pazar

   13:00  HASANBEY  HASANBEYSPOR - PAŞAÇİFTLİKSPOR

   (H) OĞULCAN ÖZCAN (Y) HAKKI DOĞUKAN PİLÇÇİ (Y) YAŞAR GÖRKEM ÖZGÖR

   S. AMATÖR  12.01.2020  Pazar

   14:30  HAVRAN   HAVRANFATİH BLD.SPOR - B.Ş BELEDİYESPOR

   (H) BERKAY AĞIŞ (Y) UMUT KALKAN (Y) MEHMET BURAK DURAN

   1-K  12.01.2020  Pazar

   12:00  MANYAS   TAYFUNSPOR - MANYAS BLD.SPOR

   (H) HAKAN USTUNDAĞ (Y) ARDAHAN IŞIK (Y) EMİRHAN DENİZ

   1-K  12.01.2020  Pazar

   10:00  SANAYİ   SANAYİSPOR – BOSTANCISPOR Ligden Çekildi

   BG U-15   12.01.2020  Pazar

   12:00  SANAYİ   BANDIRMASPOR - PENDİKSPOR

   (H) MERT KURMAN  (Y) ENGİN CANSEVEN  (Y) HAYRETTİN SARIGÖZ

   BG U-16  12.01.2020 Pazar

   14:30  SANAYİ  BANDIRMASPOR - PENDİKSPOR

   (H) FURKAN IŞIK (Y) BERKAY ÇAY (Y) SEFA AKYOL

   1-K  12.01.2020  Pazar

   14:00  SARIKÖY   SARIKÖYSPOR - TUZAKÇISPOR

   (H) GÖKHAN VARLIK (Y) ALPEREN ŞEKER (Y) RAFET GÜLGEÇ

   S. AMATÖR 12.01.2020  Pazar

   14:00  SUSURLUK   SUSURLUKSPOR -  ETİSPOR

   (H) EMRAH AZTEKİN (Y) MUSTAFA BAĞCIVAN (Y) BURAK NAİM GÖNÜLTAŞ

   U-15 LİGİ 13.01.2020  Pazartesi

   15:00  GÖNEN SENT.   GÖNEN BLD. SPOR - 17 EYLÜL GSK

   (H) MURAT CAN KOÇAK (Y) BARIŞ KEMAL YILDIRIM (Y) EZGİ SU PATLI